Quote (xGurke @ Nov 1 2014 10:59pm)
szerencsére nem csak hozzád hasonló 'emberek' élnek a földön
igen, éppen ezért nem lesz
ha csatlakoznék is ahhoz a 14,68% "jóemberhez" (bár hogy mi a jó végtére is csak nézőpont kérdése) ugyanazt a hiábavaló harcot vívnám mint az évszázadok során bárki más aki jobbá szerette volna tenni a világot
túl sok az aki nem akarja, hogy jobb legyen/keresztbe tesz
és csak azért is a másikat rugdossa vissza
de ezek igen erősen filozófiai kérdések ádámkám, szóval nem várhatom el, hogy felfogd.. írj be valami cinikus wannabe megjegyzést as usual és mehetünk aludni