d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Tasziloball Can Into Space
Prev1234568Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Nov 1 2014 11:29am
Quote (Senee @ 1 Nov 2014 19:27)
okos de azért printscreenelni nem lehet vele


balazska meg ehhez is hulye
Member
Posts: 56
Joined: Oct 25 2014
Gold: 0.00
Nov 1 2014 01:07pm
Adjon az Isten!
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Nov 1 2014 01:44pm
Quote (SzebbJovot @ 1 Nov 2014 19:07)
Adjon az Isten!


Mit adjon?
Member
Posts: 56
Joined: Oct 25 2014
Gold: 0.00
Nov 1 2014 01:49pm
Quote (Smat @ Nov 1 2014 09:44pm)
Mit adjon?


Szebb jövőt drága barátom!
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Nov 1 2014 04:41pm
Quote (SzebbJovot @ 1 Nov 2014 19:49)
Szebb jövőt drága barátom!


Erre a valaszra vartam.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 1 2014 04:53pm
Quote (SzebbJovot @ Nov 1 2014 07:49pm)
Szebb jövőt drága barátom!


mikor a világtörténelmet olvassuk mást se látunk mint vérontást, ostobaságot, kapzsiságot melynek horderejét nem lehet figyelmen kívül hagyni.. mi mégis azt hisszük, hogy a jövő valahogy más lesz.....

nem lesz
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Nov 1 2014 04:55pm
Quote (Senee @ 1 Nov 2014 22:53)
mikor a világtörténelmet olvassuk mást se látunk mint vérontást, ostobaságot, kapzsiságot melynek horderejét nem lehet figyelmen kívül hagyni.. mi mégis azt hisszük, hogy a jövő valahogy más lesz.....

nem lesz


Kosz szena, jol lelombozod itt az embereket.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Nov 1 2014 04:59pm
Quote (Senee @ Nov 1 2014 10:53pm)
mikor a világtörténelmet olvassuk mást se látunk mint vérontást, ostobaságot, kapzsiságot melynek horderejét nem lehet figyelmen kívül hagyni.. mi mégis azt hisszük, hogy a jövő valahogy más lesz.....

nem lesz


szerencsére nem csak hozzád hasonló 'emberek' élnek a földön
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 1 2014 05:03pm
Quote (xGurke @ Nov 1 2014 10:59pm)
szerencsére nem csak hozzád hasonló 'emberek' élnek a földön


igen, éppen ezért nem lesz


ha csatlakoznék is ahhoz a 14,68% "jóemberhez" (bár hogy mi a jó végtére is csak nézőpont kérdése) ugyanazt a hiábavaló harcot vívnám mint az évszázadok során bárki más aki jobbá szerette volna tenni a világot
túl sok az aki nem akarja, hogy jobb legyen/keresztbe tesz
és csak azért is a másikat rugdossa vissza


de ezek igen erősen filozófiai kérdések ádámkám, szóval nem várhatom el, hogy felfogd.. írj be valami cinikus wannabe megjegyzést as usual és mehetünk aludni
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Nov 1 2014 05:04pm
Quote (Senee @ 1 Nov 2014 23:03)
igen, éppen ezért nem lesz


ha csatlakoznék is ahhoz a 14,68% "jóemberhez" (bár hogy mi a jó végtére is csak nézőpont kérdése) ugyanazt a hiábavaló harcot vívnám mint az évszázadok során bárki más aki jobbá szerette volna tenni a világot
túl sok az aki nem akarja, hogy jobb legyen/keresztbe tesz
és csak azért is a másikat rugdossa vissza


de ezek igen erősen filozófiai kérdések ádámkám, szóval nem várhatom el, hogy felfogd.. írj be valami cinikus wannabe megjegyzést as usual és mehetünk aludni


De ha anya jo ember, akkor te miert nem? Ha anya segit akkor te miert nem?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234568Next
Add Reply New Topic New Poll