d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Vismajor Vallomasa
Prev12345618Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Oct 30 2014 04:22pm
postolhatnám a sztorit h most elhagyjome a barátnőmet vagy nem ezért a csajárt, de az is csak rontaná a színvonalat
http://1.ii.gl/KvPwemFa.png
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Oct 30 2014 04:23pm
legalabb kiderult volna, hogy travi, vagy vmi
ez igy sovany, en 2.8/10et adok ra
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Oct 30 2014 04:23pm
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Oct 30 2014 04:23pm
Quote (SummertimeClothes @ 31 Oct 2014 00:18)
ez a sztori kb olyan kiabrandito volt, mint ariel rebel elso bj videoja


Erre rakerestem. Vouch, tenyleg az volt. Meg csak kiverni se tudtam ra, nem adott eleg ingert. =(
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 30 2014 04:24pm
Quote (Vismajor @ Oct 30 2014 10:22pm)
postolhatnám a sztorit h most elhagyjome  a barátnőmet vagy nem ezért a csajárt, de az is csak rontaná a színvonalat
http://1.ii.gl/KvPwemFa.png


nem értem miért nincs annyi eszük h nem hagyják hogy beléjük élvezzenek mindenféle wannabe keménygyrekek

eljátszák nekik a lazát azt már veszik is le a bugyit
gg
aztán meg egy életen át nyögik hogy miért nem voltak okosabbak

ahelyett hogy rám hallgatnának és nem mennének többet emberek közé
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Oct 30 2014 04:25pm
Quote (Vismajor @ 30 Oct 2014 23:22)
postolhatnám a sztorit h most elhagyjome  a barátnőmet vagy nem ezért a csajárt, de az is csak rontaná a színvonalat
http://1.ii.gl/KvPwemFa.png


ez a terhes csajszi?
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Oct 30 2014 04:26pm
Quote (josheide @ Oct 30 2014 11:25pm)
ez a terhes csajszi?


nem
Ez egy modell csaj akivel kavarok v én nemtom
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Oct 30 2014 04:26pm
Nagyon nagy jampi vagy.
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Oct 30 2014 04:27pm
Quote (Vismajor @ 30 Oct 2014 23:26)
nem
Ez egy modell csaj akivel kavarok v én nemtom


En mar nem tudom kovetni a noidet pedig a te eleted az egyetlen valosagshow amit kovetek.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Oct 30 2014 04:28pm
Quote (Vismajor @ 31 Oct 2014 00:26)
nem
Ez egy modell csaj akivel kavarok v én nemtom


ejtsd teherbe, titkold el a barátnőd elől és csak akkor jöjjön rá amikor rohansz a kórházba

na az sztori lenne
Go Back To Magyar Topic List
Prev12345618Next
Add Reply New Topic New Poll