Quote (dunaicapa @ Oct 30 2014 10:42am)
az Evil Within elég jó trancsítos parás.
de jobban ajánlom a The Vanishing of Ethan Carter-t, kicsit szürreális és van benne paráztatás, ha fejhallgatóval tolod főleg.
és lesz majd az igazi überfosató!!!
http://www.youtube.com/watch?v=LrL8ybvDSkA
Ezeket mar ismertem de ty
Quote (HunIndex @ Oct 30 2014 11:01am)
Five nights at freddy's - bár csak mini game. meg mondjuk nem játszottam vele, csak videót láttam róla, de nem néz ki rossznak
Dunno nekem az volt a benyomasom rola h 8 eveseknek keszult
Parasnak egyaltalan nem az max ha be vagy speedezve gondolom raporogsz h jaj jon es melyik ajtot kell zarni