d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Nem Tud Valaki Valami Jó Hororr > Játékot?
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 22,484
Joined: Aug 31 2007
Gold: 5,588.38
Oct 30 2014 02:42am
az Evil Within elég jó trancsítos parás.
de jobban ajánlom a The Vanishing of Ethan Carter-t, kicsit szürreális és van benne paráztatás, ha fejhallgatóval tolod főleg.


és lesz majd az igazi überfosató!!!

Member
Posts: 2,669
Joined: Oct 15 2010
Gold: 133.37
Oct 30 2014 03:01am
Five nights at freddy's - bár csak mini game. meg mondjuk nem játszottam vele, csak videót láttam róla, de nem néz ki rossznak

This post was edited by HunIndex on Oct 30 2014 03:02am
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Oct 30 2014 03:17am
Quote (dunaicapa @ Oct 30 2014 09:42am)
az Evil Within elég jó trancsítos parás.
de jobban ajánlom a The Vanishing of Ethan Carter-t, kicsit szürreális és van benne paráztatás, ha fejhallgatóval tolod főleg.


és lesz majd az igazi überfosató!!!

http://www.youtube.com/watch?v=LrL8ybvDSkA


ez egyáltalán nem horror game, inkább puzzlenek mondanám

1 jumpscare van benne, azt kifujt
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Oct 30 2014 03:22am
Beneztem a topicba de aztan eszembejutott hogy a Slender mant se birtam vegigvinni.
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Oct 30 2014 03:39am
Quote (josheide @ Oct 30 2014 10:22am)
Beneztem a topicba de aztan eszembejutott hogy a Slender mant se birtam vegigvinni.


az csak elsőre volt fosítós, aztán átcsapott matekba, miután rájöttünk, hogy csak bizonyos lépésekkel lehet megcsinálni
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 30 2014 03:47am
starcraft 2
amikor latod hogy p az ellenfeled az eleg horror XD
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Oct 30 2014 03:49am
doom 3 nekem kifejezetten tetszett
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Oct 30 2014 04:00am
Quote (xGurke @ 30 Oct 2014 04:19)
nem hiszem el bazdmeg, hogy ugyan azt a poént sütöd el


ugy gondolkodsz mint 1 nyugdijas
nice
ez biztos a lol hatása
Member
Posts: 22,484
Joined: Aug 31 2007
Gold: 5,588.38
Oct 30 2014 04:04am
Quote (TrollBoss @ 30 Oct 2014 10:17)
ez egyáltalán nem horror game, inkább puzzlenek mondanám

1 jumpscare van benne, azt kifujt


hát számomra nyomasztó volt a hangulata a játéknak, igaz hogy nem horror de adja az érzést
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Oct 30 2014 04:32am
Quote (dunaicapa @ Oct 30 2014 10:42am)
az Evil Within elég jó trancsítos parás.
de jobban ajánlom a The Vanishing of Ethan Carter-t, kicsit szürreális és van benne paráztatás, ha fejhallgatóval tolod főleg.


és lesz majd az igazi überfosató!!!

http://www.youtube.com/watch?v=LrL8ybvDSkA



Ezeket mar ismertem de ty :)
Quote (HunIndex @ Oct 30 2014 11:01am)
Five nights at freddy's - bár csak mini game. meg mondjuk nem játszottam vele, csak videót láttam róla, de nem néz ki rossznak



Dunno nekem az volt a benyomasom rola h 8 eveseknek keszult
Parasnak egyaltalan nem az max ha be vagy speedezve gondolom raporogsz h jaj jon es melyik ajtot kell zarni
Go Back To Magyar Topic List
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll