ha lenne valami jó startup cégem akkor talán maradnék, leköltöznék valami kisvárosba és ott élnék
de ofc amint 1-2 ilyen netadó kaliberű ötlet csak felmerül húznék a gecibe
amúgy is az a cél, mint már írtam a másik topicban
megcsinálom a német nyelvvizsgát, aztán az állampolgárságot és megyek a gecibe
This post was edited by xGurke on Oct 21 2014 03:19pm