d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > El Tudod Képzelni, Hogy Itthon Maradj?
Prev12345615Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Oct 21 2014 03:13pm
Quote (RRC @ 21 Oct 2014 21:21)
és hogy fogsz programozni ha bejön az ADÓ?


Majd a hippi egyetemistak forradalmat robbantanak
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Oct 21 2014 03:15pm
Quote (Anarkin @ 21 Oct 2014 23:13)
Majd a hippi egyetemistak forradalmat robbantanak


forradalom adó? nem gondolsz ilyenekre?
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 21 2014 03:19pm
ha lenne valami jó startup cégem akkor talán maradnék, leköltöznék valami kisvárosba és ott élnék
de ofc amint 1-2 ilyen netadó kaliberű ötlet csak felmerül húznék a gecibe
amúgy is az a cél, mint már írtam a másik topicban
megcsinálom a német nyelvvizsgát, aztán az állampolgárságot és megyek a gecibe

This post was edited by xGurke on Oct 21 2014 03:19pm
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Oct 21 2014 03:22pm
Quote (RRC @ 21 Oct 2014 22:15)
forradalom adó? nem gondolsz ilyenekre?


na erre tényleg nem gondoltam :/
Member
Posts: 6,323
Joined: Jun 3 2011
Gold: 45.00
Oct 21 2014 03:22pm
nem
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Oct 21 2014 03:32pm
Quote (Senee @ Oct 21 2014 09:24pm)
wat

értem én h mindenki saját sorsának kovácsa de azért a faszom már hogy közpénzből építenek maguknak villát
hát had ne szarjam már le mire költik a forintjaimat amit arra fizetek hogy egészségügyi hozzájárulás meg nyugdij
aztán már nincs is nyugdij se egészségügy
wtf
van helyette szijjárto villa
dehát kit érdekel levonnak egy 100ezret a 600ezrembol védelmi pénz igy is tele a hütö mi



nagyon this
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Oct 21 2014 03:33pm
igen
Member
Posts: 12,351
Joined: Mar 25 2006
Gold: 62.00
Oct 21 2014 03:45pm
persze. nekem jó itt. laknék itt-ott, de sehol sem egy életre. aztán ki tudja lehet meggondolom még magam.
Member
Posts: 5,054
Joined: Dec 27 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Oct 21 2014 03:56pm
szarok az egészbe
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Oct 21 2014 03:58pm
max 1-2 evet elnek kulfoldon, de nem akarom valahol megturt bevandorlokent leelni az eletemet, meg hianyozna az anyanyelvem, semmi nacionalista buzulas de ha mas nem is de a nyelv erdemes arra hogy fennmaradjon
Go Back To Magyar Topic List
Prev12345615Next
Add Reply New Topic New Poll