d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Adatforgalom > Ado
Prev12345625Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 21 2014 12:00pm
Quote (josheide @ 21 Oct 2014 18:45)
Az internetszolgaltatotokon keresztul elvileg le tudjatok csekkolni.

Nekunk otthon 3-400 giga szokott lenni, ami ezzen 45 - 60k ezer 000 forint lenne. (/ho)


aha, szoval fizessek az internetemért még pluszba 40k-t?
jólvan, ki jön holnap a kossuth térre üvöltözni hogy a kurva anyád viktor?
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Oct 21 2014 12:00pm
„Magyarországon 2018-ra minden háztartásban lesz szélessávú internet” – mondta év elején még Orbán.


röhögök, vektor kitervelt mindent
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Oct 21 2014 12:00pm
Quote (Baleee @ Oct 21 2014 07:00pm)
Majd jartok moziba filmet nezni, nezitek a tv-t, hallgatjatok a radiot, mint minden normalos ember!

Szebb jovot testverem!


orban csinal nekunk rl-t
tobbet segit mint mesh
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Oct 21 2014 12:00pm
Quote (bbaallaaggee @ 21 Oct 2014 18:00)
5-800 giga között kb havonta

Én amúgy remélem megszavazzák, már nagyon kéne valami, ami összerántja a fiatalságot. Biztos lehetne erre békés megoldást is találni, de ha nekik fáklya kell meg kockakő, ám legyen.


wat
?
tard?
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Oct 21 2014 12:01pm
Quote (josheide @ 21 Oct 2014 19:52)
Hitelre fogunk netezni :DDD


Ezzel a 150,- Ft-tal számolva szeptemberben a fizetésem kb. dupláját neteztem el. Majd közmunkában ledolgozzuk, megyünk söprögetni, havat lapátolni.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 21 2014 12:01pm
kíváncsi vagyok mikor vezetik be a levegőhasználati díjat

magasság/testsúly meg dohányzik/nem dohányzik, sportol/nem sportol etc szerint kiszámolják a tüdőkapacitásodat és aszerint kell fizetned h mennyi levegőt veszel
hajléktalanokat legalább igy végre betudják zárni majd a börtönbe és nem azért mert hajléktalanok hanem mert veszik a drága levegőt

mindeközben vmeik majomfej épít egy 300 milliós villát megkérdezik h mibü honnan miért, amire azt mongya MER CSAK és annyi megy minden szépen tovább ugyanúgy
persze csinálnak facebook csoportot, h nem értenek egyet meg még tüntetnek is na bumm
pont le se szarják
mindenki kotrodhat haza a nap végén aztán meg másnap vissza a mókuskerékbe
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Oct 21 2014 12:01pm
Quote (Smat @ 21 Oct 2014 19:00)
wat
?
tard?


El kéne olvasni a mondat végét te segg.

This post was edited by bbaallaaggee on Oct 21 2014 12:02pm
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Oct 21 2014 12:02pm
Quote (Flutter @ 21 Oct 2014 20:00)
orban csinal nekunk rl-t
tobbet segit mint mesh


Ezaz! Szerintem vanek az viktor multija.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Oct 21 2014 12:02pm
Quote (TrollBoss @ 21 Oct 2014 20:00)
„Magyarországon 2018-ra minden háztartásban lesz szélessávú internet” – mondta év elején még Orbán.


röhögök, vektor kitervelt mindent


kezd röhejes lenni, hogy a hirportálok főoldalán a cikkek nagy része arról szól mit baszott el éppen a fidesz

nem tudom erről az amerikai kitiltásról olvastatok-e :D
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Oct 21 2014 12:02pm
Quote (bbaallaaggee @ 21 Oct 2014 18:01)
Egyrészt el kéne olvasni a mondat végét te segg.


És tényleg el kellett volna olvasnom.
Bocs, ezt tényleg benéztem.
Go Back To Magyar Topic List
Prev12345625Next
Add Reply New Topic New Poll