d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Kurvahollo Vallomasa
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Oct 20 2014 02:28pm
Quote (rezsobacsi @ Oct 20 2014 09:25pm)
en is ugy voltam vele hogy visszajovok, de inkabb nem
regen akik a legellenszenvesebbek voltak azok mar semlegesse valtak, kiveve rici, o egy menthetetlen idiota aki sulyosan serult es bemeseli maganak hogy mekkora kiraly
akiket birtam/birok alig postolnak
senee engem nem tud felidegesiteni, en szeretem
szlovakpeternek meg elkattant az agya par honapja pedig ot is csiptem regebben

rezsopapa vallomasa


szio rezsopapa, hianyzol :(
Member
Posts: 10
Joined: Oct 20 2014
Gold: 0.00
Oct 20 2014 02:34pm
Quote (Taszilo.^ @ Oct 20 2014 10:28pm)
szio rezsopapa, hianyzol :(


szia :blush:
Member
Posts: 445
Joined: Oct 14 2014
Gold: 0.00
Oct 20 2014 02:37pm
Jari elmegy, hollo elmegy, rezso 80.multijat bannoljak soon, mar csak gurke meg vanek takarodjanak es nullara redukalodik a flame hunsubon
Member
Posts: 10
Joined: Oct 20 2014
Gold: 0.00
Oct 20 2014 02:40pm
Quote (xUb0rka @ Oct 20 2014 10:37pm)
Jari elmegy, hollo elmegy, rezso 80.multijat bannoljak soon, mar csak gurke meg vanek takarodjanak es nullara redukalodik a flame hunsubon


remelem nincsenek tisztaban a szuleid azzal hogy mekkora szanalmat hoztak a vilagra, szegeny edesanyad ha tudna mekkora elbaszott szardarab a fia...
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Oct 20 2014 02:48pm
ezzel a topiccal is csak a raknak adtal meg egy pofont
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Oct 20 2014 02:49pm
Pedig nekem hianyzol reszoje. A kiborulasaif d3 koxben.. :3 Nah azok foleg.
Member
Posts: 445
Joined: Oct 14 2014
Gold: 0.00
Oct 20 2014 02:50pm
Quote (Baleee @ Oct 20 2014 10:49pm)
Pedig nekem hianyzol reszoje. A kiborulasaif d3 koxben.. :3 Nah azok foleg.


Kiborulasai barmi kozben>>
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Oct 20 2014 02:54pm
Jok ezek az onsajnalo martirkodos topicok amugy. En is leptem le 1 evre is meg volt, hogy ilyen 2-3 honapra mert nem volt se energiam se idom kovetni forumesemenyeket. Egynek se nyitottam topicot.

Inb4 megint eltunhetnek.
Member
Posts: 10
Joined: Oct 20 2014
Gold: 0.00
Oct 20 2014 02:59pm
Quote (Baleee @ Oct 20 2014 10:49pm)
Pedig nekem hianyzol reszoje. A kiborulasaif d3 koxben.. :3 Nah azok foleg.


Gyere dotazni mostanaban jatszom egy nap par gamet mindig:d
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Oct 20 2014 02:59pm
meh
Go Back To Magyar Topic List
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll