d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Ricike Megy Az Utcán Szembe Jön Vele Egy Idegen > Há Te Vagy Aza Nyomorult Ricike Mondja
Prev1234567Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Oct 20 2014 12:00pm


ezt hallgatom most

inb4 három hozzászólás hogy ők nem hallgatnak ilyen pleb elektronikus muzsikát, csak imagine dragonst és one republicot
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Oct 20 2014 12:01pm
Quote (MarcusD @ Oct 20 2014 07:00pm)
http://www.youtube.com/watch?v=WR2PHbvS3GQ

ezt hallgatom most

inb4 három hozzászólás hogy ők nem hallgatnak ilyen pleb elektronikus muzsikát, csak imagine dragonst és one republicot


az igazi felvilágosult emberek babymetalt hallgatnak

This post was edited by TuskesVanek on Oct 20 2014 12:01pm
Member
Posts: 6,109
Joined: Jul 25 2011
Gold: 0.00
Oct 20 2014 12:18pm
ezert a topikert megerte belogolni
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Oct 20 2014 12:18pm
nerztomi küldi

Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Oct 20 2014 12:19pm
Quote (Karan2_Returned @ 20 Oct 2014 20:18)
nerztomi küldi

https://40.media.tumblr.com/tumblr_mbefgfBH5M1r4tkyvo1_500.jpg


mivan vele
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Oct 20 2014 12:19pm
ez ám pikírt humor
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Oct 20 2014 12:19pm
Quote (Rawen @ Oct 20 2014 06:50pm)
viccesebb volt amikor nem volt hajlandó írni csak lurkolt meg üzengetett másokon keresztül


csak a lol topiban lurkoltam meg uzengettem, hogy osszejojjon a verseny (amin az elso korben kiestunk : D )
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Oct 20 2014 12:22pm
Quote (AngryBug @ Oct 20 2014 06:51pm)
szoval szerinted ezzel a topiccal te elértél valamit?


rici mad lett, nekem eleg
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Oct 20 2014 12:22pm
Quote (Rawen @ Oct 20 2014 07:19pm)
mivan vele


Rakot kapott az itteni szinvonaltol, igy inkabb meg idöben olajra lepett.
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Oct 20 2014 12:23pm
Quote (Karan2_Returned @ 20 Oct 2014 20:18)
nerztomi küldi

https://40.media.tumblr.com/tumblr_mbefgfBH5M1r4tkyvo1_500.jpg


hát ez aztán kurva hasznos, aztán nézed hogy miért jön kéthetente egy 30k-s csekk
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234567Next
Add Reply New Topic New Poll