Quote (josheide @ Oct 13 2014 11:08pm)
Ja igaz is, errol teljesen elfeledkeztem.
Akkor bizony az Ohne dichet valasztom a Rammsteintol

Quote (Cpt_Ghost @ Oct 13 2014 11:15pm)
senee meg ha nem szabadult még meg a gombájától akkor a rosenrotot
Akkor en Rammstein - Bück Dich