d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Szavazás > önkormányzati Választások
Prev12345641Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 12 2014 05:09am
Quote (putincykavodka @ Oct 12 2014 11:05am)
Ezt jol leirtad :d de kb this

Es miert nem szavazol arra aki a legkevesebbet nyul le


mert nem tudom valójában ki-mit csinálna, nem ismerem őket, ki-kivel van és miért

az, hogy mit mondanak, mik a terveik meg a kampányszövegük az kurvára nem releváns
és itt most a polgármesteresekre gondolok ami azért valamennyire másabb téma annál, hogy a fidesz lop a mszp meg kevesebbet lop
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Oct 12 2014 05:10am
Quote (Senee @ Oct 12 2014 11:58am)
that

mi úgyse kapunk a lenyúlt pénzből

max ilyen építenek egy gecis elzárt szemetest meg új buszmegállót, gyerekjáccót
ki a faszt érdekelnek ezek

a kóla pizza wowomat finanszírozzák na akkor majd szavazok


Svajcban legalabb nem olyan nyilvanvaloan nyuljak le a penzt. Az allami penzeket direkt rizikosabban fektetik be, hogy többet nyerjenek rajta, es az igy szerzett többletet zsebelik csak be. Ha meg veszitenek az se nagy gond.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 12 2014 05:11am
Quote (GRW @ Oct 12 2014 11:09am)
talán a svédeknél van a kalózpárt, korlátlan internetes feltöltés-letöltésért kampányolnak.
semmi akadálya hogy te wow-kóla-pizza pártot hozzál létre Karesz


ebben a társadalomban?! lol
sok robot


ha megnézed a kétfarkú kutyapártra is hogy reagált a többség omg.. hogy; "hát a politika komoly kérdés, ezt nem lehet elviccelni" és akkor komoly pofával mondják
mintha nem vicc lenne már a politika amúgyis és akkor megy a sok ökör fidesz/mszp-zni
gg
hányok ettől a társadalomtól
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Oct 12 2014 05:12am
Quote (Senee @ Oct 12 2014 12:58pm)
that

mi úgyse kapunk a lenyúlt pénzből

max ilyen építenek egy gecis elzárt szemetest meg új buszmegállót, gyerekjáccót
ki a faszt érdekelnek ezek

a kóla pizza wowomat finanszírozzák na akkor majd szavazok


A semmirekello csoro egyetistak tudjak hova kell donolni
http://m.cnsnews.com/mrctv-blog/michael-morris/pizza-delivery-man-gets-biggest-tip-his-life-and-he-got-paid-too
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Oct 12 2014 05:16am
Quote (Senee @ Oct 12 2014 01:09pm)
mert nem tudom valójában ki-mit csinálna, nem ismerem őket, ki-kivel van és miért

az, hogy mit mondanak, mik a terveik meg a kampányszövegük az kurvára nem releváns
és itt most a polgármesteresekre gondolok ami azért valamennyire másabb téma annál, hogy a fidesz lop a mszp meg kevesebbet lop


Es a jobbikrol mi a velemenyed szena?)))
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Oct 12 2014 05:16am
Quote (Senee @ Oct 12 2014 12:11pm)

hányok ettől a társadalomtól


Bezzeg te a wow-kóla-pizza fókuszoddal.
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Oct 12 2014 05:17am
[x] szarok a balkán népszavazásokra
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 12 2014 05:19am
Quote (beni @ Oct 12 2014 11:16am)
Bezzeg te a wow-kóla-pizza fókuszoddal.


az amiatt van mert mindenki fasz és már szarok bele
régen nekem is voltak álmaim, de ez a világ nem arról szól, hogy bármi normálisat is létre lehessen hozni

pláne nem olyan szociális és egyéb retardációkkal mint amik nekem vannak
:XD


meg ha létre is tudnál hozni; azt úgyis elbasszák, tönkreteszik, nem hagyják etc
teljesen felesleges törnie magát az embernek bármiért is


Quote (putincykavodka @ Oct 12 2014 11:16am)
Es a jobbikrol mi a velemenyed szena?)))


szebb jövőt tesvérem


populista szar
menjenek foglalják el romániát, attól majd biztos jobb lesz minden
Member
Posts: 1,206
Joined: Oct 25 2007
Gold: 1,196.75
Oct 12 2014 05:21am
Quote (ace07 @ Oct 12 2014 12:17pm)
[x] szarok a balkán népszavazásokra


ne mondj ilyet, egy nap a felkelő nap országa leszünk
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 12 2014 05:22am
Nem megyek
Hasznosabban is el tudom baszni az idomet
Go Back To Magyar Topic List
Prev12345641Next
Add Reply New Topic New Poll