Quote (beni @ Oct 12 2014 11:16am)
Bezzeg te a wow-kóla-pizza fókuszoddal.
az amiatt van mert mindenki fasz és már szarok bele
régen nekem is voltak álmaim, de ez a világ nem arról szól, hogy bármi normálisat is létre lehessen hozni
pláne nem olyan szociális és egyéb retardációkkal mint amik nekem vannak
:XD
meg ha létre is tudnál hozni; azt úgyis elbasszák, tönkreteszik, nem hagyják etc
teljesen felesleges törnie magát az embernek bármiért is
Quote (putincykavodka @ Oct 12 2014 11:16am)
Es a jobbikrol mi a velemenyed szena?)))
szebb jövőt tesvérem
populista szar
menjenek foglalják el romániát, attól majd biztos jobb lesz minden