Quote (josheide @ 10 Oct 2014 18:37)
Az
Mondjuk tényleg minden héten nyitok róla topicot két és fél éve, mióta megtörtént, de azért még azt sem tudjátok, hogy már az esküvő is rég megvolt.
De azért weekly eljegyeztem a csajom topic ofc.
Quote (Anarkin @ 10 Oct 2014 18:40)
még a végén elromlana vagy megtelne az internet
Én azt sem szoktam hagyni, hogy lefotózzanak, mert utálom. Az internetre töltésért, pedig embereket szoktam ölni.
Alig várom, hogy vége legyen a sulinak és fb-ről is törölhessem magam.
Quote (fahrii @ 10 Oct 2014 18:42)
ezt amúgy lehet nekem is meg kéne fogadni, itt rakosgatom ki magamról a félmeztelen képeket, hát eléggé merész
Akkor mire fog fapolni rici?
This post was edited by CyberPunk666 on Oct 10 2014 10:44am