d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Miért? > Nem értem.
Prev1234567Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Oct 10 2014 10:42am
Quote (josheide @ 10 Oct 2014 18:37)
Az


Mondjuk tényleg minden héten nyitok róla topicot két és fél éve, mióta megtörtént, de azért még azt sem tudjátok, hogy már az esküvő is rég megvolt.
De azért weekly eljegyeztem a csajom topic ofc.


Quote (Anarkin @ 10 Oct 2014 18:40)
még a végén elromlana vagy megtelne az internet


Én azt sem szoktam hagyni, hogy lefotózzanak, mert utálom. Az internetre töltésért, pedig embereket szoktam ölni.
Alig várom, hogy vége legyen a sulinak és fb-ről is törölhessem magam.

Quote (fahrii @ 10 Oct 2014 18:42)
ezt amúgy lehet nekem is meg kéne fogadni, itt rakosgatom ki magamról a félmeztelen képeket, hát eléggé merész


Akkor mire fog fapolni rici?

This post was edited by CyberPunk666 on Oct 10 2014 10:44am
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Oct 10 2014 10:45am
Quote (Oberon_os @ 10 Oct 2014 18:42)
1. [x] A jegygyűrű.

2. A jegygyűrű??????????? Lemaradtam valamiről? :D Grat!


thx & wb
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Oct 10 2014 10:45am
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 10 2014 10:50am
Valószínűleg ezen opciók mindegyike közrejátszott valamilyen mértékben (leszámítva az utolsót)
Nős vagy, jól szituált; esélyt lát benned bekerülni a középosztályba ami amúgy is egyre szűkebb.. lenne hova biztonságba leborjazni
Plusz már nem is vagy kopasz, normálisan nézel ki etc

Lehet érzik a jó munkahely szagát.... olyan jó orruk van, hogy kiszimatolják a forró bankókat a zsebedben
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Oct 10 2014 10:52am
Quote (Senee @ 10 Oct 2014 18:50)
Valószínűleg ezen opciók mindegyike közrejátszott valamilyen mértékben (leszámítva az utolsót)
Nős vagy, jól szituált; esélyt lát benned bekerülni a középosztályba ami amúgy is egyre szűkebb.. lenne hova biztonságba leborjazni
Plusz már nem is vagy kopasz, normálisan nézel ki etc

Lehet érzik a jó munkahely szagát.... olyan jó orruk van, hogy kiszimatolják a forró bankókat a zsebedben


Kopasz vagyok, pont tegnap nyírtam, csak a szakállam már egy hetes.

Amúgy valszeg annyi az oka, hogy mostanában minden sikerült, és ennek valószínűleg van hatása a kisugárzásomra.
1-2 hét és elmúlik.

This post was edited by CyberPunk666 on Oct 10 2014 10:52am
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Oct 10 2014 10:52am
Quote (CyberPunk666 @ Oct 10 2014 06:23pm)
Nem fotóztam le a csajokat, de olyan 7-8 között voltak. Szóval átlagosan csinosak.


7-8. osztály?
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Oct 10 2014 10:52am
Quote (Jancsipapa @ 10 Oct 2014 18:52)
7-8. osztály?


Fúj, azok öregek...
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 10 2014 10:53am
Quote (Senee @ Oct 10 2014 04:50pm)
Valószínűleg ezen opciók mindegyike közrejátszott valamilyen mértékben (leszámítva az utolsót)
Nős vagy, jól szituált; esélyt lát benned bekerülni a középosztályba ami amúgy is egyre szűkebb.. lenne hova biztonságba leborjazni
Plusz már nem is vagy kopasz, normálisan nézel ki etc

Lehet érzik a jó munkahely szagát.... olyan jó orruk van, hogy kiszimatolják a forró bankókat a zsebedben


szánalmas és unalmas vagy :(
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Oct 10 2014 10:53am
Quote (Jancsipapa @ Oct 10 2014 05:52pm)
7-8. osztály?


Az tul öreg, 7-8. eletev.
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Oct 10 2014 10:54am
fikás voltál szerintem
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234567Next
Add Reply New Topic New Poll