d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Hany Evig Toltad Aktivan A D2-t?
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 10 2014 12:47am
Quote (RRC @ Oct 10 2014 06:40am)
Szar


az egész napod be van táblázva olyan dolgokkal amik még csak nem is szórakoztatóak és nem tehetsz ellene semmit mert vagy mész dolgozni vagy éhen halsz
van 3 hét szabid egész évre és akkor 52 hétből 3hetet hagynak élni és juthat időd arra amiket szeretsz csinálni (szar helyeken még azt is megmondják mikor vedd/veheted ki meg hogyan)

sok hülye meg még gyereket is vállal, hogy még akkor se legyen szabadideje mikor lehetne mert azt is kötelezettségekre kell majd elköltenie
nem mellesleg az még akkor is ott van mikor dolgozol szal hazamész meg fel se kelsz még/már azzal kell foglalkoznod, hogy a gyerekkel mi van
csodálkozol, hogy mindenki türelmetlen feszült meg szarik arra mi van a társadalommal/politikában?! hát arra sincs idejük, hogy magukkal folgalkozzanak

de nem igaz nem tanulnak/néznek körbe és gondolkodnak el rajta, hogy mekkora faszság a házasság/gyerekvállalás
csak fejest ugranak bele mert unatkoznak vagy mert mindenki ezt csinálja/ez az élet rendje etc vagy nem tudom de nevetséges
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Oct 10 2014 01:05am
Quote (Senee @ 10 Oct 2014 08:47)
az egész napod be van táblázva olyan dolgokkal amik még csak nem is szórakoztatóak és nem tehetsz ellene semmit mert vagy mész dolgozni vagy éhen halsz
van 3 hét szabid egész évre és akkor 52 hétből 3hetet hagynak élni és juthat időd arra amiket szeretsz csinálni (szar helyeken még azt is megmondják mikor vedd/veheted ki meg hogyan)

sok hülye meg még gyereket is vállal, hogy még akkor se legyen szabadideje mikor lehetne mert azt is kötelezettségekre kell majd elköltenie
nem mellesleg az még akkor is ott van mikor dolgozol szal hazamész meg fel se kelsz még/már azzal kell foglalkoznod, hogy a gyerekkel mi van
csodálkozol, hogy mindenki türelmetlen feszült meg szarik arra mi van a társadalommal/politikában?! hát arra sincs idejük, hogy magukkal folgalkozzanak

de nem igaz nem tanulnak/néznek körbe és gondolkodnak el rajta, hogy mekkora faszság a házasság/gyerekvállalás
csak fejest ugranak bele mert unatkoznak vagy mert mindenki ezt csinálja/ez az élet rendje etc vagy nem tudom de nevetséges



Tanulnod kellett volna es nem rabszolgamunkat vegeznel :s ez bizony szomoru dolog

This post was edited by RRC on Oct 10 2014 01:05am
Member
Posts: 10,723
Joined: Jul 27 2005
Gold: 10,915.26
Oct 10 2014 01:17am
5-6

de 3 napja feltettem megint, es nyomtam egy oldschool 16-ora-egyben-t, ami aztan nem vart modon tegnap is folytatodott.
Ma a baratnom is felteszi, es egyutt nyomjuk, mint 10 eve:)
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 10 2014 01:20am
Quote (RRC @ Oct 10 2014 07:05am)
Tanulnod kellett volna es nem rabszolgamunkat vegeznel :s ez bizony szomoru dolog


te is ide jutsz ha nem veszed komoan az iskolát
potyoktathatod majd a könnyed itt ennek a sok fasznak

plusz szülsz mellé két gyereket és kész a szép élet
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Oct 10 2014 01:35am
Quote (Senee @ 10 Oct 2014 09:20)
te is ide jutsz ha nem veszed komoan az iskolát
potyoktathatod majd a könnyed itt ennek a sok fasznak

plusz szülsz mellé két gyereket és kész a szép élet



Hat en nem tudok szulni. Meg nem
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Oct 10 2014 01:41am
Most egy jofele subos walkot szivesen tolnek.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Oct 10 2014 01:43am
Quote (josheide @ 10 Oct 2014 09:41)
Most egy jofele subos walkot szivesen tolnek.



Meg mindig
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 10 2014 03:06am
6 évig
Member
Posts: 5,054
Joined: Dec 27 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Oct 10 2014 03:41am
Quote (Senee @ Oct 10 2014 06:46am)
milyen élet ez


szar de jövőhéten már délelőttös leszek, így lesz kis (életkém) gametimem
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 10 2014 03:42am
Quote (Lacii @ Oct 10 2014 09:41am)
szar de jövőhéten már délelőttös leszek, így lesz kis (életkém) gametimem


támogatlak téged is 1 millioval, ha megnyerem a 10 millio eurot az esti sorsoláson
Go Back To Magyar Topic List
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll