d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Futotok Mar?
Prev1234567Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 13,325
Joined: Jul 19 2007
Gold: 14,756.31
Oct 8 2014 09:14am
még nincs szezonra beüzemelve, de a kis hősugárzómat már használom
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Oct 8 2014 09:15am
fogalmam sincs mikor kapcsolják be
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Oct 8 2014 09:19am
Quote (bamboo @ 8 Oct 2014 17:14)
még nincs szezonra beüzemelve, de a kis hősugárzómat már használom


loll

az mit jelent?
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Oct 8 2014 09:22am
nem.
Member
Posts: 30,226
Joined: Jun 9 2008
Gold: 10.00
Oct 8 2014 09:41am
ja, tegnap voltunk fat lopni
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Oct 8 2014 09:47am
Quote (tevetavamultija @ Oct 8 2014 04:12pm)
Uhh en azt ritkan szoktam
Mer mes aztmondta nem kell :s


de mes direkt azt mondja, hogy nem kell, es akkor neked rossz lesz
ilyen ez a mes
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Oct 8 2014 11:06am
Áprilisban költöztem ide és azt nem tudom, hogy van-e fűtés :D De am is, Svájcban nincs hideg, vagy ha van is egy svájci nem fázik. Svájcban! :D
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Oct 8 2014 11:23am
Quote (Akizk @ Oct 8 2014 06:06pm)
Áprilisban költöztem ide és azt nem tudom, hogy van-e fűtés :D De am is, Svájcban nincs hideg, vagy ha van is egy svájci nem fázik. Svájcban! :D


de te magyar vagy te segg
Member
Posts: 964
Joined: Sep 10 2014
Gold: 28.76
Warn: 10%
Oct 8 2014 11:23am
Quote (Akizk @ Oct 8 2014 07:06pm)
Áprilisban költöztem ide és azt nem tudom, hogy van-e fűtés :D De am is, Svájcban nincs hideg, vagy ha van is egy svájci nem fázik. Svájcban! :D


Biztos minden rendben kem?
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Oct 8 2014 11:40am
Faszért fűtenénk amikor kinnt még 15+ fokok vannak
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234567Next
Add Reply New Topic New Poll