Quote (Senee @ Oct 8 2014 07:03am)
nekem is ide kéne siránkoznom csak az a baj, hogy én sokszor nem is veszem észre, hogy siránkozom hát hiszen csak a valóság az ami kegyetlen ez nem siránkozás hanem a tényállás leírása
az amit te csinálsz szerintem teljesen normális a többihez képest, persze azért van pár kivétel pl amikor zuhanyzás közben befostál xDD de ennyi belefér
