Quote (Senee @ 7 Oct 2014 10:04)
az a komlo mar nagyon meg van piritva, husba se szeretem az overdonet
Husban nalam is Rare, de sorben barna/keseru sorok >>>
Amugy multkor ittam bekesszentandrasi sorfozde Fekete Korsolyat, meg Big Foot vagy milyen sorfozdenek Alcatraz + 2222 soreit.
A 2222 a pultos is dicserte, meg alapbol imdeth Dani ajanlotta, hogy az elegge top tier toluk, szerintem meg nop, illata jo, de rohadtul izetlen volt, ehhez kepest az Alcatraz jobb volt.
De amugy Szent Andras Konnyet akartam ott inni, csak az nem volt. =(