d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Napi Matek Feladvány
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Oct 6 2014 11:29pm
Amely fvnek van maximuma annak van supremuma azaz legkisebb felso hatara
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Oct 7 2014 12:13am
Quote (anyd @ 7 Oct 2014 07:29)
Amely fvnek van maximuma annak van supremuma azaz legkisebb felso hatara


igen
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 7 2014 01:33am
ezt kiprobalom

sörben amugyis a komlo meg a malata jo kis izet szeretem és nem a keserü alkoholt
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Oct 7 2014 01:38am
Quote (Senee @ Oct 7 2014 08:33am)
ezt kiprobalom

sörben amugyis a komlo meg a malata jo kis izet szeretem és nem a keserü alkoholt


nem az alkohol keserű benne, a komló határozza meg azt az ízt
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 7 2014 01:45am
Quote (anyd @ Oct 7 2014 07:38am)
nem az alkohol keserű benne, a komló határozza meg azt az ízt


hát de nem mert ittam már alki mentest és az kevésbé volt keserű mint akármeik alkoklokhos
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Oct 7 2014 01:46am
Quote (Senee @ Oct 7 2014 08:45am)
hát de nem mert ittam már alki mentest és az kevésbé volt keserű mint akármeik alkoklokhos


mert gondolom azt kevésbé komlózták meg :D

Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 7 2014 01:48am
Quote (anyd @ Oct 7 2014 07:46am)
mert gondolom azt kevésbé komlózták meg :D


nem nem, arra a keserű ízre gondolok amitől a 40-50% szaroknál érezni
azokba meg nincs komlo

a komlo kesernyes ize az jo

alkohol az szar
az csak arra jo hogy elfelejtsd a valosagot
de arra nekem ott a wow ami sokkal jobb es nem is keserü
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Oct 7 2014 01:52am
>nem barna sort inni
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 7 2014 02:04am
Quote (Baleee @ Oct 7 2014 07:52am)
>nem barna sort inni


az a komlo mar nagyon meg van piritva, husba se szeretem az overdonet
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Oct 7 2014 03:30am
Quote (Senee @ 7 Oct 2014 10:04)
az a komlo mar nagyon meg van piritva, husba se szeretem az overdonet


Husban nalam is Rare, de sorben barna/keseru sorok >>>

Amugy multkor ittam bekesszentandrasi sorfozde Fekete Korsolyat, meg Big Foot vagy milyen sorfozdenek Alcatraz + 2222 soreit.
A 2222 a pultos is dicserte, meg alapbol imdeth Dani ajanlotta, hogy az elegge top tier toluk, szerintem meg nop, illata jo, de rohadtul izetlen volt, ehhez kepest az Alcatraz jobb volt.

De amugy Szent Andras Konnyet akartam ott inni, csak az nem volt. =(
Go Back To Magyar Topic List
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll