d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Bianchi Balesete > Unofficial F1 Topic
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 6 2014 12:18pm
Quote (Coolface @ 6 Oct 2014 18:36)
ki

valamiert magyarorszagon az a szazat jelenti. nagyon sok embertol hallotam mar igy de inkabb nem szoltam


egyébként igen, és mindig is kurvára irritált és még volt olyan is aki megakarta magyarázni, hogy de az a száz :~)
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Oct 7 2014 05:37am
sikeres topic lett, és még csak nem is kellettem hozzá

Go Back To Magyar Topic List
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll