Quote (Coolface @ 6 Oct 2014 18:36)
ki
valamiert magyarorszagon az a szazat jelenti. nagyon sok embertol hallotam mar igy de inkabb nem szoltam
egyébként igen, és mindig is kurvára irritált és még volt olyan is aki megakarta magyarázni, hogy de az a száz :~)