Quote (xGurke @ Oct 5 2014 06:40pm)
add ki magadból öcsi

irl nevetek amikor azt hiszed hogy kicsit is felzaklat amit itt művelsz

hihetetlen milyen csökött az agyad barátom
én itt a te tükörképed vagyok, ha te baszogatsz, én is baszogatlak, ilyen egyszerű
nem írsz rám, nem írok vissza, vergődsz rajtam, én is vergődök
ehh, actually sosem fogod megérteni, túlságosan el vagy szállva magadtól, és azt hiszed, hogy te itt azt csinálsz amit akarsz, postolhatod a szarjaidat, meg spammelhetsz bele minden topicba, akkor is a cool guy maradsz
