d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Napi Hany Orat Toltesz Azzal
Prev1234567Next
Closed New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Oct 5 2014 11:39am
Total Votes: 7
jo a topic

napi hany orat toltesz olyan emberek tarsasagaban akik kurvara leszarnak?

[x] tuskescoral vagyok, 8+
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Oct 5 2014 11:39am
Quote (xGurke @ Oct 5 2014 06:38pm)
nem is várom el tőleg
ha ő élvezi hogy napi több órát itt veri a nyálát, akkor had csinálja
sok ilyen embert túlélt már a sub
rici meg a szokásos havi menzeszes időszakát éli meg megint
Nihil novi sub sole


vicces amikor ilyen bölcsességeket írsz cimbora :)

mintha nem kettőn állna a vásár, te ma itt semmi különöset nem produkáltál ugye? :)
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 5 2014 11:40am
Quote (TuskesVanek @ Oct 5 2014 05:39pm)
vicces amikor ilyen bölcsességeket írsz cimbora :)

mintha nem kettőn állna a vásár, te ma itt semmi különöset nem produkáltál ugye? :)


add ki magadból öcsi :zzz:
irl nevetek amikor azt hiszed hogy kicsit is felzaklat amit itt művelsz

This post was edited by xGurke on Oct 5 2014 11:40am
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Oct 5 2014 11:41am
Quote (xGurke @ 5 Oct 2014 18:40)
add ki magadból joey :zzz:


hihi
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Oct 5 2014 11:41am
Quote (TuskesVanek @ 5 Oct 2014 19:39)
vicces amikor ilyen bölcsességeket írsz cimbora :)

mintha nem kettőn állna a vásár, te ma itt semmi különöset nem produkáltál ugye? :)


legyel te az okos, es hagyjad abba.ty
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Oct 5 2014 11:42am
Quote (xGurke @ Oct 5 2014 06:40pm)
add ki magadból öcsi :zzz:
irl nevetek amikor azt hiszed hogy kicsit is felzaklat amit itt művelsz


:D hihetetlen milyen csökött az agyad barátom

én itt a te tükörképed vagyok, ha te baszogatsz, én is baszogatlak, ilyen egyszerű

nem írsz rám, nem írok vissza, vergődsz rajtam, én is vergődök

ehh, actually sosem fogod megérteni, túlságosan el vagy szállva magadtól, és azt hiszed, hogy te itt azt csinálsz amit akarsz, postolhatod a szarjaidat, meg spammelhetsz bele minden topicba, akkor is a cool guy maradsz :D
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Oct 5 2014 11:43am
amugy igazan leszedhetnetek ti is a postblockert
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 5 2014 11:44am
Quote (TuskesVanek @ Oct 5 2014 05:42pm)
:D hihetetlen milyen csökött az agyad barátom

én itt a te tükörképed vagyok, ha te baszogatsz, én is baszogatlak, ilyen egyszerű

nem írsz rám, nem írok vissza, vergődsz rajtam, én is vergődök

ehh, actually sosem fogod megérteni, túlságosan el vagy szállva magadtól, és azt hiszed, hogy te itt azt csinálsz amit akarsz, postolhatod a szarjaidat, meg spammelhetsz bele minden topicba, akkor is a cool guy maradsz :D


no need to be upset bro :zzz:
Member
Posts: 42,127
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,520.00
Oct 5 2014 11:45am
Mindkettonek kene 48h pihi
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Oct 5 2014 11:45am
Quote (Flutter @ Oct 5 2014 06:43pm)
amugy igazan leszedhetnetek ti is a postblockert


fogd már fel, hogy nem fogják leszedni a postblockert

ha képesek lennének ignorálni, akkor nem vergődnének rajtam fél éve

ugyanúgy direkt csinálják ezt, mint ahogy én, aki nem vette eddig még észre, az hülye

end of story
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234567Next
Closed New Topic New Poll