d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Svájci Bank Fail
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Oct 4 2014 07:42am
Quote (tevetava @ 4 Oct 2014 13:18)
weekly kem svájcban van felvágós topik


ez
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Oct 4 2014 09:29am
Quote (josheide @ 4 Oct 2014 13:44)
Te biztos nem hibaztal, mocskos bankok. Belepnek a helyedben a Jobbikba, es lobbiznek hogy kiirtsak a bankarokat.


????????

bementem a bankba, jeleztem, hogy meghalt mind2 kártyám kérek újat

a csaj aki kiszolgált rákérdezett a címemgre, hogy oda?! igen mondom oda!

erre egyik címemre megjön a master a másikra meg a maistro +2 pinkód...
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Oct 4 2014 09:30am
Quote (ElCapitano @ 4 Oct 2014 14:40)
(3 * 4000) + 3000 = 13000

solve for x


10 ezer a havi limitem ;)
Member
Posts: 23,789
Joined: May 23 2006
Gold: 70,255.00
Oct 4 2014 09:31am
autómata
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Oct 4 2014 09:36am
Quote (Akizk @ 4 Oct 2014 17:29)
????????

bementem a bankba, jeleztem, hogy meghalt mind2 kártyám kérek újat

a csaj aki kiszolgált rákérdezett a címemgre, hogy oda?! igen mondom oda!

erre egyik címemre megjön a master a másikra meg a maistro +2 pinkód...


a lényeg, hogy mindez svájcban történt
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Oct 4 2014 03:02pm
Ez melyik országban történt?
Member
Posts: 42,127
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,520.00
Oct 4 2014 03:40pm
Quote (Senee @ Oct 4 2014 01:51pm)
sose volt ketezer forintod


Szena :DDDD

amugy implikalok egy kartyaaktivalast ami 99%_ h netbankos v betelefonalos. Ergo pin koddal se tudnak leemelni.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 5 2014 10:28am
Quote (Senee @ Oct 4 2014 12:32pm)
ez vmi isteni jel, nemsokára megnyerem a lottót



épp ma gondolkodtam azon ugyanis hogy 370 millio forint a nyeremény épp és ha megnyerném 150 milliot elosztanék a családban 50/50/50 növéremnek, bátyámnak meg anyuéknak

lenne 220 milliom 20 milliobol vennék lakást ill 8-12 milliobol és a maradékból még javitás vagy plusz cuccok vagy ilyesmi
50 milliot magamnál hagynék és beosztanám 10 évre (ez havi 400 ezer forintos költőpénzt jelent)
150 milliot meg lekötném svájcban frankban 10 évre azt majd 10 év múlva nyúlnék hozzá

addig kola pizza csipsz wow havi 400k létminimum


Nyomorek vagy
Member
Posts: 964
Joined: Sep 10 2014
Gold: 28.76
Warn: 10%
Oct 5 2014 10:29am
Quote (xGurke @ Oct 5 2014 06:28pm)
Nyomorek vagy


Nyomorek vagy.
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Oct 5 2014 10:33am
Quote (xGurke @ Oct 5 2014 05:28pm)
Nyomorek vagy


itt vergődj gürgü: http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=71375347&f=129

köszi :)
Go Back To Magyar Topic List
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll