d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Honnan Ered A Fórum Nicked > értelmes Topic
Prev12345619Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Oct 2 2014 04:56am
Quote (Ghostmasterq @ Oct 2 2014 11:53am)
runescapen a Ghostmaster foglalt volt még ~400 éve,  ezért mögé tettem egy q-t
a Ghostmaster meg valami félrehallásból jött még régebbről a GhostBusterből


akkor erre valahogy ráéreztem, amikor ghostbusternek hívtalak :D
Member
Posts: 964
Joined: Sep 10 2014
Gold: 28.76
Warn: 10%
Oct 2 2014 04:57am
Joey nev honnan jott amugy, tudja valaki?
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 2 2014 05:00am
Quote (tevetavamultija @ Oct 2 2014 10:57am)
Joey nev honnan jott amugy, tudja valaki?


mivel józsefnek hívják
joseph joe joey

ebből pedig kiderül, hogy jozef is joey multija
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Oct 2 2014 05:02am
Quote (tevetavamultija @ Oct 2 2014 11:57am)
Joey nev honnan jott amugy, tudja valaki?


nekem a joeyecc email címe van meg és megkérdeztem, mi az az ecc. azt mondta, hogy az egy régi zenekara nevéből jött: empty care cup

a joey meg gondolom azért, mert józsef a neve rofl :D
Member
Posts: 964
Joined: Sep 10 2014
Gold: 28.76
Warn: 10%
Oct 2 2014 05:04am
Quote (TuskesVanek @ Oct 2 2014 01:02pm)
nekem a joeyecc email címe van meg és megkérdeztem, mi az az ecc. azt mondta, hogy az egy régi zenekara nevéből jött: empty care cup

a joey meg gondolom azért, mert józsef a neve rofl :D


Erdekes
Mit tudsz meg rola? :)
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 2 2014 05:05am
Quote (tevetavamultija @ Oct 2 2014 11:04am)
Erdekes
Mit tudsz meg rola? :)


kaller
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 2 2014 05:06am
Még amikor régen amikor elkezdtünk airsoftozni (2006 ősz) ilyen military style mindenkire ragadt valami gúnynév, én az egyik eddzésen/gyakorlaton amikor lopakodnunk kellett volna valami bődületes csörömpölést bírtam valamivel produkálni (már nem igazán emlékszem), meg úgy általában nem sikerült a dolog aznap, aztán ebből lett a ghost, aztan persze az evek alatt felnottem a nevhez, es ilyen kis stealthy son of a bitch lettem. A százados meg olyan volt, hogy ilyen tactical advisor voltam, meg ugye azert kellettek ezek, mert mikozben lonek az emberre nem igazan mukodik a demokracia es mindig kell valaki aki vezeti az osztagot es en voltam a second in command ami pont szazadosra jott ki, roviden ennyi.
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Oct 2 2014 05:07am
Mindig is Balazst akartam de nem alkukepes
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Oct 2 2014 05:08am
Quote (tevetavamultija @ Oct 2 2014 12:04pm)
Erdekes
Mit tudsz meg rola? :)


ezen felül nem sokat, csak d2-ről beszéltünk

szerintem ti jobban ismeritek, vagy legalábbis páran biztos, én még nem is találkoztam vele, bár úgy volt hogy dream theater koncerten összefutunk, de neki valami vip jegye volt úgyhogy nem jött össze
Member
Posts: 964
Joined: Sep 10 2014
Gold: 28.76
Warn: 10%
Oct 2 2014 05:11am
Quote (TuskesVanek @ Oct 2 2014 01:08pm)
ezen felül nem sokat, csak d2-ről beszéltünk

szerintem ti jobban ismeritek, vagy legalábbis páran biztos, én még nem is találkoztam vele, bár úgy volt hogy dream theater koncerten összefutunk, de neki valami vip jegye volt úgyhogy nem jött össze


Np
Jsps talira attol meg eljohetsz)
Go Back To Magyar Topic List
Prev12345619Next
Add Reply New Topic New Poll