d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Rici > Milyen Erzes Volt
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Oct 1 2014 10:41am
Quote (aki_jojjon_poezni @ 1 Oct 2014 18:37)
A topikot nezi vasákos
Nem áll ellen talán most
Mindig dodzsolsz, ne légy hülye
Dota helyett vár a poe)


komolyan mondom én elkezdek poezni, csak hagyd már abba
Member
Posts: 103
Joined: Sep 28 2014
Gold: 10.00
Oct 1 2014 10:44am
Quote (RRC @ Oct 1 2014 06:41pm)
komolyan mondom én elkezdek poezni, csak hagyd már abba


Nem kell nekem RRC
Ha van kéznél LSD
Hajnali csendben suhan a BKV
Ákos szíve csak a dotáé :(
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Oct 1 2014 10:45am
Quote (aki_jojjon_poezni @ 1 Oct 2014 18:44)
Nem kell nekem RRC
Ha van kéznél LSD
Hajnali csendben suhan a BKV
Ákos szíve csak a dotáé :(


röhögök
Member
Posts: 103
Joined: Sep 28 2014
Gold: 10.00
Oct 1 2014 10:51am
Steamen még mindig offline
Facebookon sem válaszol
Szedek inkább pörköltet
Míg a POE elindul.

Talán egyszer ákos is
Megérti hogy ez a helyes
Dota creepek helyett inkább
Farmolná a currencyket.

De az ákos ezt nem érti
Ehelyett ö inkább csicska
Feljön steamre, startol dotát
És a szívem eltapossa.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Oct 1 2014 10:52am
btw ez friss story?
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Oct 1 2014 10:53am
Quote (aki_jojjon_poezni @ 1 Oct 2014 18:51)
Steamen még mindig offline
Facebookon sem válaszol
Szedek inkább pörköltet
Míg a POE elindul.

Talán egyszer ákos is
Megérti hogy ez a helyes
Dota creepek helyett inkább
Farmolná a currencyket.

De az ákos ezt nem érti
Ehelyett ö inkább csicska
Feljön steamre, startol dotát
És a szívem eltapossa.


Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Oct 1 2014 10:58am
Quote (aki_jojjon_poezni @ 1 Oct 2014 18:51)
Steamen még mindig offline
Facebookon sem válaszol
Szedek inkább pörköltet
Míg a POE elindul.

Talán egyszer ákos is
Megérti hogy ez a helyes
Dota creepek helyett inkább
Farmolná a currencyket.

De az ákos ezt nem érti
Ehelyett ö inkább csicska
Feljön steamre, startol dotát
És a szívem eltapossa.


röhögök
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Oct 1 2014 11:05am
Quote (aki_jojjon_poezni @ Oct 1 2014 05:51pm)
Steamen még mindig offline
Facebookon sem válaszol
Szedek inkább pörköltet
Míg a POE elindul.

Talán egyszer ákos is
Megérti hogy ez a helyes
Dota creepek helyett inkább
Farmolná a currencyket.

De az ákos ezt nem érti
Ehelyett ö inkább csicska
Feljön steamre, startol dotát
És a szívem eltapossa.


szia, üdv a fórumon!
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Oct 1 2014 11:14am
Quote (TuskesVanek @ Oct 1 2014 12:13pm)
iso story


mesh_returned: a késes visszatér
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Oct 1 2014 11:44am
lel
Go Back To Magyar Topic List
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll