d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Mindjart Talalkozok
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 1 2014 09:47am
Quote (CyberPunk666 @ Oct 1 2014 03:44pm)
Másodikon voltam, de a harmadikon leszek holnaptól. Majd otthonról pmelem a storyt. Vicces történet :D
De csak így utólag.


Akkor jo h nem mentem oda a gyerekhez
Btw mi is költözünk elvileg majd a harmadikra valamikor
Na majd iso story
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 1 2014 10:08am
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Oct 1 2014 10:48am
Quote (xGurke @ 1 Oct 2014 17:47)
Akkor jo h nem mentem oda a gyerekhez
Btw mi is költözünk elvileg majd a harmadikra valamikor
Na majd iso story


Szerintem sokkal viccesebb lett volna, ha odamész :DDD

Btw ha lejöttök a harmadikra, akkor hova fogtok ülni? Vagy valami nagy költözgetés lesz? Mert egy darab szabad asztal van, azt fogom én megkapni.
Vagy van valami másik harmadik emelet, ahol van hely. Ahogy láttam egy kisebb labirintus a hely.

Quote (RRC @ 1 Oct 2014 17:40)
már megvoltál neki, csak nem tudsz róla


Fura is volt, hogy amikor leültem a buszon, akkor eltűnt alattam a szék.


Quote (xGurke @ 1 Oct 2014 13:56)
Kapucnis pulcsi elso napon
Meredek
Mindjart odamegyek megerinteni!


Fekete ingben voltam és kopasz vagyok, és ez amúgy ma 4 emberre is ráillett az újak közül, tök durva. Nem lógtam ki. Szerintem az egész világon ott volt a legnagyobb az 1 négyzetméterre jutó fekete inges kopaszok száma ma :D

This post was edited by CyberPunk666 on Oct 1 2014 10:50am
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Oct 1 2014 10:51am
lol bassza meg mit írtam, remélem senki nem tudja kvótolni :D

This post was edited by CyberPunk666 on Oct 1 2014 10:51am
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Oct 1 2014 10:51am
Quote (CyberPunk666 @ Oct 1 2014 05:51pm)
lol bassza meg mit írtam, remélem senki nem tudja kvótolni :D


szerelmet vallottál nekem biztos
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Oct 1 2014 10:53am
Quote (lacketto @ 1 Oct 2014 18:51)
szerelmet vallottál nekem biztos


lebuktam :(

Amúgy csak elírtam valamit és úgy baromság volt. Sima fáradtság, ilyen csapágy csapágy kategória.

This post was edited by CyberPunk666 on Oct 1 2014 10:53am
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Oct 2 2014 08:10am
Gurke melyik épületben lehet, mert a mienk 4 emeletes.

Quote (xGurke @ 1 Oct 2014 17:41)
Otodiken voltal? Mert akkor en lattalak teged :$
Eloadason voltam meg programoztam egesz du, ugyhogy nem lett volna ma idom megkeresni teged, de majd penteken :))


Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Oct 2 2014 10:32am
Írjátok már le melyik cégnél buziskodtok
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Oct 2 2014 10:40am
Quote (Vismajor @ 2 Oct 2014 18:32)
Írjátok már le melyik cégnél buziskodtok


kék osztriga zrt.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Oct 2 2014 10:41am
Quote (CyberPunk666 @ Oct 2 2014 05:40pm)
kék osztriga zrt.


most ki a bunkó
Go Back To Magyar Topic List
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll