Quote (xGurke @ 1 Oct 2014 17:47)
Akkor jo h nem mentem oda a gyerekhez
Btw mi is költözünk elvileg majd a harmadikra valamikor
Na majd iso story
Szerintem sokkal viccesebb lett volna, ha odamész :DDD
Btw ha lejöttök a harmadikra, akkor hova fogtok ülni? Vagy valami nagy költözgetés lesz? Mert egy darab szabad asztal van, azt fogom én megkapni.
Vagy van valami másik harmadik emelet, ahol van hely. Ahogy láttam egy kisebb labirintus a hely.
Quote (RRC @ 1 Oct 2014 17:40)
már megvoltál neki, csak nem tudsz róla
Fura is volt, hogy amikor leültem a buszon, akkor eltűnt alattam a szék.
Quote (xGurke @ 1 Oct 2014 13:56)
Kapucnis pulcsi elso napon
Meredek
Mindjart odamegyek megerinteni!
Fekete ingben voltam és kopasz vagyok, és ez amúgy ma 4 emberre is ráillett az újak közül, tök durva. Nem lógtam ki. Szerintem az egész világon ott volt a legnagyobb az 1 négyzetméterre jutó fekete inges kopaszok száma ma
This post was edited by CyberPunk666 on Oct 1 2014 10:50am