d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Ti Még Mindig Toljátok Ezt A ...?
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 31,126
Joined: May 29 2006
Gold: 23,209.02
Trader: Trusted
Oct 2 2014 07:21am
40 szavazat után:

Igen, még mindig ezzel kockulok a legtöbbet. - 2.50% (1 Votes)



Azért ennél egy picit többre számítottam. :unsure:
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Oct 2 2014 07:25am
Quote (RiNGiSpiLeR @ Oct 2 2014 02:21pm)
40 szavazat után:

Igen, még mindig ezzel kockulok a legtöbbet.  - 2.50%  (1 Votes)



Azért ennél egy picit többre számítottam. :unsure:


az én voltam :D
Member
Posts: 6,391
Joined: Nov 19 2006
Gold: 1.00
Oct 2 2014 07:26am
nincsen gempa lld libbyre amugy tolnám :/
Member
Posts: 31,126
Joined: May 29 2006
Gold: 23,209.02
Trader: Trusted
Oct 9 2014 02:21am
Quote (Coolface @ 30 Sep 2014 17:03)
ha nem lenne halott jatek akkor tolnam, chcban van 5 aktiv player


Tényleg ennyire ki van halva? O.o

(+látens bump még pár szavazarért :ph34r: )
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Oct 9 2014 03:45am
Quote (RiNGiSpiLeR @ Oct 9 2014 09:21am)
Tényleg ennyire ki van halva? O.o

(+látens bump még pár szavazarért :ph34r: )


bnet eléggé halott, a játék ettől függetlenül még mindig életképes, lásd pvm sub itt jsp-n
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
Oct 9 2014 05:29am
[x] Nem játszom vele atm, de fél-1 évente előveszem
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Oct 9 2014 05:37am
smack that
Member
Posts: 39,201
Joined: Oct 15 2006
Gold: 250.00
Oct 9 2014 12:08pm
csak d2 mi aza poe?
Member
Posts: 39,899
Joined: Dec 16 2008
Gold: 19.00
Oct 9 2014 01:33pm
egész jó scriptjeim vannak, lehet elindítom
Member
Posts: 6,323
Joined: Jun 3 2011
Gold: 45.00
Oct 9 2014 03:31pm
csak az fg miatt tolom hogy azt meg mást játékba verjem ^^ viszont így 24/7
Go Back To Magyar Topic List
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll