d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Milyen Hazban Lax > :~)
Prev1234568Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Sep 29 2014 11:34am
Quote (Cpt_Ghost @ 29 Sep 2014 19:33)
sose told full retardba


pedig panek tenyleg eleg oroszrulett, bar kerteshaz is foleg unatkozo leselkedo nyugdijasokkal
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Sep 29 2014 11:37am
Quote (ElCapitano @ 29 Sep 2014 19:32)
>implying kimesz a varosba


spot on
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 29 2014 11:37am
verembe
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Sep 29 2014 11:39am
tehát ha kicsit is dolgoznod kell a lakás/kert szépsége miatt, akkor inkább laksz egy szaros panelban a cigányok mellett, mert ott ülhetsz 1 helyben
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Sep 29 2014 11:39am
Pesten vagyok: tarsashaz (tegla, nem panel)
Otthon: kertes.

Igazabol vissza fogok menni valoszinuleg otthonra, mert az az eletmod jobb + tobb profitot szedek be ha ott elek, mint ha pesten es van 1 akar meg jol fizetonek is mondhato allasom. :s

Kulfoldre atm nem nagyon akarok menni, max fel ev/evre.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Sep 29 2014 11:40am
Quote (Baleee @ 29 Sep 2014 19:39)
Pesten vagyok: tarsashaz (tegla, nem panel)
Otthon: kertes.

Igazabol vissza fogok menni valoszinuleg otthonra, mert az az eletmod jobb + tobb profitot szedek be ha ott elek, mint ha pesten es van 1 akar meg jol fizetonek is mondhato allasom. :s

Kulfoldre atm nem nagyon akarok menni, max fel ev/evre.


De ott van egyáltalán munka? Tényleg a jóval magasabb pesti fizetésnél jobban megéri tarjánban?
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Sep 29 2014 11:45am
Quote (RRC @ 29 Sep 2014 19:39)
tehát ha kicsit is dolgoznod kell a lakás/kert szépsége miatt, akkor inkább laksz egy szaros panelban a cigányok mellett, mert ott ülhetsz 1 helyben


igen
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Sep 29 2014 11:48am
Quote (CyberPunk666 @ 29 Sep 2014 19:40)
De ott van egyáltalán munka? Tényleg a jóval magasabb pesti fizetésnél jobban megéri tarjánban?


Nekem egy fix munkahelyrol nem kell tobb mondjuk havi netto ~140-150-nel, a fo bevetelt nem ez fogja jelenteni.
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Sep 29 2014 11:48am
Quote (Baleee @ 29 Sep 2014 19:48)
Nekem egy fix munkahelyrol nem kell tobb mondjuk havi netto ~140-150-nel, a fo bevetelt nem ez fogja jelenteni.


hanem?
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Sep 29 2014 11:49am
Quote (tevetava @ 29 Sep 2014 19:48)
hanem?


telefonálás. intézkedés
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234568Next
Add Reply New Topic New Poll