Quote (Baleee @ 29 Sep 2014 19:39)
Pesten vagyok: tarsashaz (tegla, nem panel)
Otthon: kertes.
Igazabol vissza fogok menni valoszinuleg otthonra, mert az az eletmod jobb + tobb profitot szedek be ha ott elek, mint ha pesten es van 1 akar meg jol fizetonek is mondhato allasom. :s
Kulfoldre atm nem nagyon akarok menni, max fel ev/evre.
De ott van egyáltalán munka? Tényleg a jóval magasabb pesti fizetésnél jobban megéri tarjánban?