Quote (anyd @ Sep 27 2014 10:08pm)
nekem már tizenévesen is összenőtt volna a szemöldököm... most már szedem, igen buzis. de legalább a szakállam perfekt
nekem az asszony szedi, basszus, ilyen rendes havi kínzás ami után számolom a napokat a következőig
bárcsak itt lenne chadler és ő szedné