d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Vágod Az Orrszőrödet? > Asd
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Sep 27 2014 01:30pm
Wtf man.. Huszonevesen ilyen szorosnek lenni. Plane orrban. Nekem soha nem ert ossze a szemoldokom sek. Meg csak pehelyszorok id alig vannak. :s
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Sep 27 2014 02:55pm
Quote (fahrii @ Sep 27 2014 09:51am)
asd


nagyon ritkan kitepek egy egy szalat
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Sep 27 2014 03:03pm
Quote (Baleee @ Sep 27 2014 08:30pm)
Wtf man.. Huszonevesen ilyen szorosnek lenni. Plane orrban. Nekem soha nem ert ossze a szemoldokom sek. Meg csak pehelyszorok id alig vannak. :s


En ha egy hetig nem borotvalkozok ugy nezek ki mint a yeti.
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Sep 27 2014 03:07pm
Quote (Karan2_Returned @ 27 Sep 2014 23:03)
En ha egy hetig nem borotvalkozok ugy nezek ki mint a yeti.


azert ezt nehezen tudom elkepzelni rolad 8d
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Sep 27 2014 03:08pm
Quote (Baleee @ Sep 27 2014 08:30pm)
Wtf man.. Huszonevesen ilyen szorosnek lenni. Plane orrban. Nekem soha nem ert ossze a szemoldokom sek. Meg csak pehelyszorok id alig vannak. :s


nekem már tizenévesen is összenőtt volna a szemöldököm... most már szedem, igen buzis. de legalább a szakállam perfekt
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Sep 27 2014 03:19pm
Quote (SummertimeClothes @ Sep 27 2014 10:07pm)
azert ezt nehezen tudom elkepzelni rolad 8d


Küldjek facen kepet a dus mellszörzetemröl? :$
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Sep 27 2014 04:15pm
Quote (Karan2_Returned @ 27 Sep 2014 23:19)
Küldjek facen kepet a dus mellszörzetemröl? :$


inkabb postold ide
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Sep 27 2014 08:09pm
kisollóval vágom néhány hetente
szemöldököm meg átlagosan sűrű és nem ér össze szóval azzal nem szoktam csinalni semmit.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Sep 27 2014 09:24pm
Quote (anyd @ Sep 27 2014 10:08pm)
nekem már tizenévesen is összenőtt volna a szemöldököm... most már szedem, igen buzis. de legalább a szakállam perfekt


nekem az asszony szedi, basszus, ilyen rendes havi kínzás ami után számolom a napokat a következőig
bárcsak itt lenne chadler és ő szedné
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 27 2014 09:43pm
vágom a faszomat
Go Back To Magyar Topic List
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll