Quote (CyberPunk666 @ 26 Sep 2014 21:06)
Gondolom azért használják, mert lassú, sok memóriát eszik és amúgy még külön kereső és külön cím mezőt használ.
Amúgy valszeg az addonok miatt teszik. Arra az egyre vannak tényleg normálisak.
Chrome esetében, amire lenne értelme csinálni, azt nem engedi a böngésző. Van cserébe egy csomó szar.
btw telefonon IE11-et használok.
en pont azt utalom mikor egybe van a ketto
chrome is megzabal annyi memoriat mint a ff
meg mar megszoktam az evek alatt