d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Böngésző > Szavazás
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Sep 26 2014 02:10pm
Quote (josheide @ 26 Sep 2014 21:47)
Firefox amiota eszemet tudom :D


Szoval mult kedd ota?
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Sep 26 2014 02:11pm
Quote (Jason89 @ 26 Sep 2014 22:05)
Chrome-re szavaztam, de igazából nem Chrome-ot, hanem Chromium-ot használok.


linux szagot érzek.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Sep 26 2014 02:14pm
Quote (Jason89 @ 26 Sep 2014 22:05)
Chrome-re szavaztam, de igazából nem Chrome-ot, hanem Chromium-ot használok.


de menő vagy bazdmeg
Member
Posts: 31,126
Joined: May 29 2006
Gold: 23,209.02
Trader: Trusted
Sep 26 2014 02:55pm
Otthoni gépen FF, mobilon Chrome, melóban laptopon FF, gépen Chrome. ^^

De elég régóta Mozilla párti vagyok, úgyhogy arra szavaztam. :)


A 2db IE szavazat csak trollkodás? xD
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Sep 26 2014 02:58pm
Quote (RiNGiSpiLeR @ Sep 26 2014 09:55pm)
Otthoni gépen FF, mobilon Chrome, melóban laptopon FF, gépen Chrome. ^^

De elég régóta Mozilla párti vagyok, úgyhogy arra szavaztam. :)


A 2db IE szavazat csak trollkodás? xD


Internet felfedezöt hasznalok xD
Member
Posts: 10,337
Joined: Jun 27 2006
Gold: 23,221.48
Sep 26 2014 03:07pm
Quote (CyberPunk666 @ 26 Sep 2014 21:06)
Gondolom azért használják, mert lassú, sok memóriát eszik és amúgy még külön kereső és külön cím mezőt használ.

Amúgy valszeg az addonok miatt teszik. Arra az egyre vannak tényleg normálisak.
Chrome esetében, amire lenne értelme csinálni, azt nem engedi a böngésző. Van cserébe egy csomó szar.


btw telefonon IE11-et használok.


en pont azt utalom mikor egybe van a ketto
chrome is megzabal annyi memoriat mint a ff
meg mar megszoktam az evek alatt
Member
Posts: 13,325
Joined: Jul 19 2007
Gold: 14,756.31
Sep 26 2014 03:57pm
full chrome

Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Sep 26 2014 03:57pm
Quote (Anarkin @ Sep 26 2014 07:57pm)
amúgy meglepett h ennyi a firefox

aki azt jelölte, miért? [ilyen olyan sebesség / memória / a google livetv-n közvetíti az életem]


mert mióta internetezem ezt használom, jól lehet customizeolni, elégedett vagyok vele
atm 3 böngésző fut kb 15 tabbal és 600k memóriát eszik.
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Sep 26 2014 04:00pm
Quote (lacketto @ 26 Sep 2014 22:57)
mert mióta internetezem ezt használom, jól lehet customizeolni, elégedett vagyok vele
atm 3 böngésző fut kb 15 tabbal és 600k memóriát eszik.


^

Please correct the following errors:
You must enter a message.
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Sep 27 2014 07:04am
Quote (Anarkin @ 26 Sep 2014 23:00)
^

Please correct the following errors:
You must enter a message.


mi bajod vele? én tökre szerettem régen, csak mindig becrashelte a gépem és váltottam chromera :c
Go Back To Magyar Topic List
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll