d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Mit Gondolsz Jarabekről
Prev12345610Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Sep 22 2014 05:22pm
Quote (tevetavamultija @ Sep 23 2014 12:16am)
biztos mert csak mostanaban olvasod el oket


eleg this
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Sep 22 2014 05:29pm
büdös a fasza
Member
Posts: 964
Joined: Sep 10 2014
Gold: 28.76
Warn: 10%
Sep 22 2014 05:31pm
Quote (AngryBug @ Sep 23 2014 01:29am)
büdös a fasza


az enyem illatos es finom
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 79.11
Sep 23 2014 12:21am
Alapból utalom az olyan embert aki abban leli örömét, ha basztathat valakit, ha meg tud bántani akárkit.
Az en szememben az ilyen ember egy senki.
Sose fogom megérteni, hogy miért jo az valakinek ha bánt másokat ok nélkül.
Persze megértem en, hogy például nem bírja a pofám. De nem lehet ennyire gyerek, hogy ne tudna átsiklani az írásaim felett aminek 99,9%ban semmi köze hozza.
De megis akkor érzi jól magát ha belem tud kötni, ha meg tud bántani.

Lehet irl meg tok normális. Lehet.
De itt is azzal hencegi, hogy ricit így meg ugy elverni stb. Nagy dicsőség lenne ricitnek beverni az arcát.
Habár ez neki lehet hatalmas feladat lenne amit ugy érez hős kent állítaná be.
Pedig csak egy vezna, empátiára képtelen aljas féreg.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Sep 23 2014 12:32am
Quote
de látod, ezért vagy te nyomorult ember egy normálishoz képest. Eleve azzal kezdted, hogy én húzzak vissza fizika órára általánosba, meg MEKKORA fogyatékos vagyok, hogy ilyeneket írok. Ez már eleve bunkóság és anyám is szégyellné ha én így reagálnék a másik mondókájára még akkor is ha következetesen azt gondolom, hogy igazam van!
És tudod mit? Ha még ilyen agresszíven(és tapló módon) védem az álláspontom, és aztán szóról szóra a másik bebizonyítja, hogy amit én beszélek, az bizony faszság, 100%ig, akkor ÉN nem hőzöngök tovább meg a 4. haveromnak elmesélem, hogy ja, ott tévedtem, hanem ott helyben elnézést kérek egyrészt a bunkó viselkedésemért, másrészt meg figyelmet fordítok a másik mondandójára, hogy máskor ne süljek fel egy hasonló beszélgetésben.
De nekem volt egy normális anyám, aki belém nevelte ezeket, ellentétben veled, akinek ez az óra kimaradt, mint azis, hogy "nem mondunk olyat más barátnőjére, hogy geci ocsmány"
sok sikert az élethez


Ez csak a sok sikert nelkul
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Sep 23 2014 01:09am
Quote (Vismajor @ 23 Sep 2014 07:32)
Ez csak a sok sikert nelkul


ezt ki irta? :D
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Sep 23 2014 01:12am
Quote (tevetavamultija @ Sep 22 2014 06:32pm)
arrogans sotet paraszt


Quote (Psyclon @ Sep 23 2014 07:21am)
Alapból utalom az olyan embert aki abban leli örömét, ha basztathat valakit, ha meg tud bántani akárkit.
Az en szememben az ilyen ember egy senki.
Sose fogom megérteni, hogy miért jo az valakinek ha bánt másokat ok nélkül.
Persze megértem en, hogy például nem bírja a pofám. De nem lehet ennyire gyerek, hogy ne tudna átsiklani az írásaim felett aminek 99,9%ban semmi köze hozza.
De megis akkor érzi jól magát ha belem tud kötni, ha meg tud bántani.

Lehet irl meg tok normális. Lehet.
De itt is azzal hencegi, hogy ricit így meg ugy elverni stb. Nagy dicsőség lenne ricitnek beverni az arcát.
Habár ez neki lehet hatalmas feladat lenne amit ugy érez hős kent állítaná be.
Pedig csak egy vezna, empátiára képtelen aljas féreg.


Quote (Vismajor @ Sep 23 2014 07:32am)
Quote

de látod, ezért vagy te nyomorult ember egy normálishoz képest. Eleve azzal kezdted, hogy én húzzak vissza fizika órára általánosba, meg MEKKORA fogyatékos vagyok, hogy ilyeneket írok. Ez már eleve bunkóság és anyám is szégyellné ha én így reagálnék a másik mondókájára még akkor is ha következetesen azt gondolom, hogy igazam van!
És tudod mit? Ha még ilyen agresszíven(és tapló módon) védem az álláspontom, és aztán szóról szóra a másik bebizonyítja, hogy amit én beszélek, az bizony faszság, 100%ig, akkor ÉN nem hőzöngök tovább meg a 4. haveromnak elmesélem, hogy ja, ott tévedtem, hanem ott helyben elnézést kérek egyrészt a bunkó viselkedésemért, másrészt meg figyelmet fordítok a másik mondandójára, hogy máskor ne süljek fel egy hasonló beszélgetésben.
De nekem volt egy normális anyám, aki belém nevelte ezeket, ellentétben veled, akinek ez az óra kimaradt, mint azis, hogy "nem mondunk olyat más barátnőjére, hogy geci ocsmány"
sok sikert az élethez


Ez csak a sok sikert nelkul


these

This post was edited by TuskesVanek on Sep 23 2014 01:13am
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 23 2014 01:14am
Szerintem egy remek ember.
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Sep 23 2014 01:19am
Quote (Senee @ 23 Sep 2014 09:14)
Szerintem egy remek ember.


szitod itt a feszultseget, mi
csak a drama kell neked is, hogy rad figyeljunk
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 23 2014 01:21am
Quote (tevetava @ Sep 23 2014 07:19am)
szitod itt a feszultseget, mi
csak a drama kell neked is, hogy rad figyeljunk


mindig amellé állok aki kisebbségben van

csordában könnyű másokat rugdosni, büszkék lehettek magatokra
Go Back To Magyar Topic List
Prev12345610Next
Add Reply New Topic New Poll