Quote (tevetava @ Sep 16 2014 12:29pm)
en se, de ilyen 500-as sor az elegge nn
Legtobben egyetemistak vagyunk szerintem nincsenek nagy igenyeink. Fuge meg ilyen helyekbpont jok arra hogy dumaljunk nagy asztaloknal. Amiket patrik mondott azok is eleg jok
fügében hol kapsz 500 alatt sört?
lol és tényleg
akkor én valahol máskor voltam múltkor
This post was edited by xGurke on Sep 16 2014 06:45am