d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sub-sorozes > Mert Mindenki Lusta Megszervezni
Prev12345679Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Sep 16 2014 06:29am
Quote (josheide @ 16 Sep 2014 14:24)
Hat ilyesmit nem talaltam a honlapjukon.


en se, de ilyen 500-as sor az elegge nn
Legtobben egyetemistak vagyunk szerintem nincsenek nagy igenyeink. Fuge meg ilyen helyekbpont jok arra hogy dumaljunk nagy asztaloknal. Amiket patrik mondott azok is eleg jok
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Sep 16 2014 06:29am
Quote (tevetava @ 16 Sep 2014 13:46)
de egyebkent tebyleg gyere man, igerem lefurdok es megtanithatsz void offlanezni


git gud
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 16 2014 06:35am
Ott leszek
Amugy kedden agyrak napom van, de ha az jo a tobbsegnek akkor ok. Széna meg jöjjön el
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Sep 16 2014 06:42am
Quote (Rawen @ Sep 16 2014 12:41pm)
ottleszek


en is
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Sep 16 2014 06:44am
Quote (tevetava @ Sep 16 2014 12:29pm)
en se, de ilyen 500-as sor az elegge nn
Legtobben egyetemistak vagyunk szerintem nincsenek nagy igenyeink. Fuge meg ilyen helyekbpont jok arra hogy dumaljunk nagy asztaloknal. Amiket patrik mondott azok is eleg jok


fügében hol kapsz 500 alatt sört?

lol és tényleg
akkor én valahol máskor voltam múltkor

This post was edited by xGurke on Sep 16 2014 06:45am
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Sep 16 2014 06:45am
Quote (Rawen @ Sep 16 2014 12:47pm)
egyrészt hétköznap meló mellett biztos nem fogok felmenni, másrészt most vettem új gépet és ebben a hónapban nincs pénzem semmire kb


te merre lax?
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Sep 16 2014 06:46am
In
Nekem tok mindegy hogy kedd vagy szerda
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Sep 16 2014 06:46am
Quote (lacketto @ 16 Sep 2014 14:45)
te merre lax?


pm
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Sep 16 2014 06:48am
Quote (xGurke @ 16 Sep 2014 14:44)
fügében hol kapsz 500 alatt sört?

lol és tényleg
akkor én valahol máskor voltam múltkor


kek
390 volt mikor legutobb voltam 1 hete. Mondjuk ez se olcso, dehat ez van. Udvarom ott van tple 5 meterre, kicsit szibvonalasabb a hely, es asszem pont ugyanennyibe kerul
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Sep 16 2014 06:51am
Nem hagynám ki
Go Back To Magyar Topic List
Prev12345679Next
Add Reply New Topic New Poll