9-ben reper voltam, aztán 10. környékén elkezdtem más dolgokat is hallgatni osztálytársak hatására, bejött a goa meg a power metal, innentől már nem nagyon lehetett zene alapján kategorizálni, aztán egyre több minden, mondjuk most már csak cringelek azon amiket akkor hallgattam.
Eléggé nerd suliba jártam de az osztály 2 felé volt szakadva, voltak a nem annyira kockák akik elég buták voltak meg voltak a liberális kockák akikkel állandóan politizáltunk etc, ahol én is voltam ofc, de ez sem annyira noliferek gyülekezete volt mert itt voltak a goasok akikkel voltam partykon meg házibulikban is néha, de simán csináltunk 4-5 napos lanpartykat szinte minden szünetben.