d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Mi Voltal A Gimiben
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 13,325
Joined: Jul 19 2007
Gold: 14,756.31
Sep 15 2014 05:02pm
voltam kopasz is 16evesen
Member
Posts: 5,054
Joined: Dec 27 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Sep 15 2014 05:07pm
nem jartam iskolaba
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Sep 16 2014 12:30am
Bejovok v mi random spam topicba es bali akkora tldrt ir hogy meg a kovetkezo havi netem is elfogy mikozben korlatlan

Amugy rocker vagyok voltam de manapsag mar ez nem nagyon nyilvanul meg senkinel, mindenkivel joban vagyok, annyi h fekete/feher/piros/szurke cuccokat hordok aka elenk szineket nem nagyon + mjollnir
Aki gecinagy repper azon max van egy nyaklanc meg bő szabasu ruhak

This post was edited by cowding on Sep 16 2014 12:31am
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Sep 16 2014 12:38am
Nalunk voltak az ilyen gyuros buta arcok, akik johnny bravoba toltak mindig csajozni akartak de fail, a nyomorekok, , meg akik sutyiban narkóztak, züllöttek. (en valahol a 2-3. kozott voltam top lül)
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Sep 16 2014 12:40am
vertem a többieket obv
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Sep 16 2014 12:40am
gimnazista
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 16 2014 12:40am
Quote (ElCapitano @ 16 Sep 2014 07:38)
Nalunk voltak az ilyen gyuros buta arcok, akik johnny bravoba toltak mindig csajozni akartak de fail, a nyomorekok, , meg akik sutyiban narkóztak, züllöttek. (en valahol a 2-3. kozott voltam top lül)


tehat akkor nekik sikerult becsajozni?
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Sep 16 2014 12:41am
Hat fene se tudja. Kezdetben sotet ruhakban jartam de azt inkabb praktikus okokbol (olcso + konnyen potolhato + kevesbe latszott hogy kover voltam) de nem voltam rocker.
Aztan valahogy megis eljutottam par rockkoncertre, de nem jott be az eleterzes.
Aztan elkezdtem az alter emberekkel vegyulni, Diakonkormanyzatoztam, es masodikra en lettem az elnok.
Aztan elkezdtem vasalni a hajam es egy darabig volt fekete is, de nem voltam emos.
Egy darabig szimpatizaltam a nemzeti / jobboldali / konzervativ / radikalis ideologiakkal, aztan valahogy kinottem ezekbol.
Vegig d2ztem a gimit es majdnem vegig kituno is voltam (bar ahol 4.7 az osztalyatlag ott nem olyan nagy dolog ez).


Osszesegeben: larvaember voltam.
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Sep 16 2014 12:42am
Quote (Cpt_Ghost @ 16 Sep 2014 08:40)
tehat akkor nekik sikerult becsajozni?


metameta l£l
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Sep 16 2014 12:53am
9-ben reper voltam, aztán 10. környékén elkezdtem más dolgokat is hallgatni osztálytársak hatására, bejött a goa meg a power metal, innentől már nem nagyon lehetett zene alapján kategorizálni, aztán egyre több minden, mondjuk most már csak cringelek azon amiket akkor hallgattam.
Eléggé nerd suliba jártam de az osztály 2 felé volt szakadva, voltak a nem annyira kockák akik elég buták voltak meg voltak a liberális kockák akikkel állandóan politizáltunk etc, ahol én is voltam ofc, de ez sem annyira noliferek gyülekezete volt mert itt voltak a goasok akikkel voltam partykon meg házibulikban is néha, de simán csináltunk 4-5 napos lanpartykat szinte minden szünetben.
Go Back To Magyar Topic List
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll