d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Rrc
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Sep 13 2014 08:53am
Quote (Baleee @ 13 Sep 2014 16:01)
Ha mar lumia.  Nem tudtok ra vmi jo zenelejaccot?


windows media player
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Sep 13 2014 08:59am
Quote (Baleee @ 13 Sep 2014 15:01)
Ha mar lumia.  Nem tudtok ra vmi jo zenelejaccot?


olyan nincs, csak az alap fogyatékos xbox music, ami kb használhatatlan
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Sep 13 2014 09:36am
Quote (fahrii @ 13 Sep 2014 16:59)
olyan nincs, csak az alap fogyatékos xbox music, ami kb használhatatlan


Jha. Multitaskingnal neha olyankor is abbafejezivabzene lejatazsasat amikor nem szabadna.
Member
Posts: 964
Joined: Sep 10 2014
Gold: 28.76
Warn: 10%
Sep 13 2014 03:05pm
rrc)
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll