Quote (RRC @ 6 Sep 2014 22:47)
normálisabb helyekre gondolok pl. coronita
meg ha oda jarok is, akkoris...
tavol van a normalistol
tele van cigannyal +droggerrel + kurvakkal.
tisztelet a kivetelnek.
es pont oda kb mind1 mit veszel fel, mert tuti leontenek piaval, megtaposnak, 80fok van (foleg nyaron)