d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Dolgok Amiket Kimostál Véletlenül > Topkek
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 9 2014 08:43am
teherautót
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Sep 9 2014 08:48am
egyszer kimostam a kocsit

mondjuk nem véletlen X:X:DD:D:DADAS
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 9 2014 08:53am
Quote (RRC @ Sep 9 2014 02:48pm)
egyszer kimostam a kocsit

mondjuk nem véletlen X:X:DD:D:DADAS


kimostad?!?! de hogy?! KINYITOTAD A ZAJTOT ÉS BETETETD A SLAGOT?!?!? X:GXD:GXD:GXD:GXD:GYXDG:HXDGXD:GXG
ÉRTED, KIMOSTAD :XDGX:DGXDGXD:GXD:XD: SLAGAL
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Sep 9 2014 09:01am
Quote (Senee @ 9 Sep 2014 15:53)
kimostad?!?! de hogy?! KINYITOTAD A ZAJTOT ÉS BETETETD A SLAGOT?!?!? X:GXD:GXD:GXD:GXD:GYXDG:HXDGXD:GXG
ÉRTED, KIMOSTAD :XDGX:DGXDGXD:GXD:XD: SLAGAL


Kucogok
Member
Posts: 6,323
Joined: Jun 3 2011
Gold: 45.00
Sep 9 2014 01:37pm
egyszer kimostam a tápom garipapírját ami teljesen olvashatatlanná(használhatatlanná) vált. szerencsére nem krepált be a táp mielőtt lejárt a gari :D
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Sep 9 2014 01:39pm
Quote (NoobHunter @ Sep 9 2014 08:37pm)
egyszer kimostam a tápom garipapírját ami teljesen olvashatatlanná(használhatatlanná) vált. szerencsére nem krepált be a táp mielőtt lejárt a gari :D


a tapod gariparijat
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll