Quote (lacketto @ 5 Sep 2014 18:41)
te télen nem döglesz meg a melegben?
kurva sok ez a radiátor egy ekkora szobába

~20-21 fok szokott lenni, az nekem pont jo. Also a kep csal, a szobam kb ~120 kobmeter terfogatu (majdnem 50 nm alapterulete lehet) minusz a butorok. Ahol a szekrenyek vannak, az a fel 'hideg fal', azert van ott a szekreny + a szobam 1/3-a alatt az also szinthez tartozo terasz van.
Meg amugy is ~24 eves haz, nem olyan n1 sajna a hoszigeteles. :S
Also pesten az egesz lakas kisebb, mint itthon a szobam kb.
This post was edited by Baleee on Sep 5 2014 10:54am