d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Postolj Kepet A Szobadrol! > Megmondom Ki Vagy (vagy Nem)
Prev12345611Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Sep 5 2014 08:17am


Member
Posts: 30,226
Joined: Jun 9 2008
Gold: 10.00
Sep 5 2014 08:26am
Quote (MarcusD @ Sep 5 2014 04:17pm)
http://i.imgur.com/ambqM17.jpg
http://i.imgur.com/qAPjBws.jpg
http://i.imgur.com/OXn4rU0.jpg


jol rajzolsz teso
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Sep 5 2014 08:27am
Quote (Coolface @ 5 Sep 2014 16:26)
jol rajzolsz teso


nem én rajzoltam
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Sep 5 2014 09:25am


a ket vegebol
kicsit kevesbe szokott rendetlenseg lenni, lusta voltam meg elpakolni a borondombol
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold: 77.00
Sep 5 2014 09:42am
Quote (MarcusD @ 5 Sep 2014 16:17)
http://i.imgur.com/ambqM17.jpg
http://i.imgur.com/qAPjBws.jpg
http://i.imgur.com/OXn4rU0.jpg


mit jelképeznek ezek az ókori barlangrajzok?
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Sep 5 2014 09:47am
En is pont 2 hete festettem a hazunkban (meg meg csinalom, konyha hatra van, meg ott falat is kell burkolnom majd). Bar rend az mindig van a szobamban nagyjabol ennyire, mert nem hanyom szet csak siman a cuccaim. Utalom a rendetlenseget. Meg persze szeretem a nagy szabad mozgasteret. Meg dunno, de nalam az az elso reggel, miutan felkeltem, hogy beagyazok.. o_O

Lehet kicsiz zajosak a kepek, de mar nincs valami vilagos, mert be van borulva + nincs vaku a telon.



Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Sep 5 2014 09:49am
Quote (MarcusD @ 5 Sep 2014 16:17)
http://i.imgur.com/ambqM17.jpg
http://i.imgur.com/qAPjBws.jpg
http://i.imgur.com/OXn4rU0.jpg


Beszabadult a szobádba egy 5 éves egyiptomi kisfiú egy csomag zsírkrétával.
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Sep 5 2014 10:25am
Quote (Baleee @ 5 Sep 2014 17:47)
En is pont 2 hete festettem a hazunkban (meg meg csinalom, konyha hatra van, meg ott falat is kell burkolnom majd). Bar rend az mindig van a szobamban nagyjabol ennyire, mert nem hanyom szet csak siman a cuccaim. Utalom a rendetlenseget. Meg persze szeretem a nagy szabad mozgasteret. Meg dunno, de nalam az az elso reggel, miutan felkeltem, hogy beagyazok.. o_O

Lehet kicsiz zajosak a kepek, de mar nincs valami vilagos, mert be van borulva + nincs vaku a telon.

http://i58.tinypic.com/zk21p5.jpg
http://i58.tinypic.com/2efsv29.jpg
http://i58.tinypic.com/of7fh2.jpg


egy ilyen relax sarok nekem is kéne
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Sep 5 2014 10:41am
Quote (Baleee @ Sep 5 2014 04:47pm)
En is pont 2 hete festettem a hazunkban (meg meg csinalom, konyha hatra van, meg ott falat is kell burkolnom majd). Bar rend az mindig van a szobamban nagyjabol ennyire, mert nem hanyom szet csak siman a cuccaim. Utalom a rendetlenseget. Meg persze szeretem a nagy szabad mozgasteret. Meg dunno, de nalam az az elso reggel, miutan felkeltem, hogy beagyazok.. o_O

Lehet kicsiz zajosak a kepek, de mar nincs valami vilagos, mert be van borulva + nincs vaku a telon.

http://i58.tinypic.com/zk21p5.jpg
http://i58.tinypic.com/2efsv29.jpg
http://i58.tinypic.com/of7fh2.jpg


te télen nem döglesz meg a melegben?
kurva sok ez a radiátor egy ekkora szobába :D
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Sep 5 2014 10:51am
Quote (lacketto @ 5 Sep 2014 18:41)
te télen nem döglesz meg a melegben?
kurva sok ez a radiátor egy ekkora szobába :D


~20-21 fok szokott lenni, az nekem pont jo. Also a kep csal, a szobam kb ~120 kobmeter terfogatu (majdnem 50 nm alapterulete lehet) minusz a butorok. Ahol a szekrenyek vannak, az a fel 'hideg fal', azert van ott a szekreny + a szobam 1/3-a alatt az also szinthez tartozo terasz van.

Meg amugy is ~24 eves haz, nem olyan n1 sajna a hoszigeteles. :S

Also pesten az egesz lakas kisebb, mint itthon a szobam kb.

This post was edited by Baleee on Sep 5 2014 10:54am
Go Back To Magyar Topic List
Prev12345611Next
Add Reply New Topic New Poll