d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Annual Postold Az órarended Topic
Prev12345613Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Sep 2 2014 12:58pm
Quote (jarabekg @ 2 Sep 2014 20:54)
http://4.ii.gl/aWZ3ziH1.png
http://2.ii.gl/znxrMh7e.png

paros paratlan het, tessek


ezt tuti nem birnám csinálni
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Sep 2 2014 12:59pm
Quote (josheide @ Sep 2 2014 07:55pm)
geco nem lesz egy konnyu eved.


utolso kemeny ev mechan, ez utan mar osszesen csak 4 targyam van hatra, sajnos ket felevre

kozg meg az ilyen neuralis halokhoz meg elektromechahoz kepest total ezpz
Member
Posts: 5,054
Joined: Dec 27 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Sep 2 2014 01:07pm
hétfő lvl 1-20
kedd lvl 30
szerda lvl 40
csütörtök lvl50
péntek lvl 61
szombat pre wod 90 goldfarm
vasárnap timeless isle
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Sep 2 2014 01:17pm
Quote (Anarkin @ 2 Sep 2014 20:06)
nem
szokásos fidesz történet... összehaverkodtak egymás között -> állam megvett egy rendszert (anélkül h lett volna bármilyen közbeszerzés is), amit az ország minden iskolájának ingyen adott egy évig (ezzel jól megbaszták az összes többi rendszert, pl mienk volt az _összes fővárosi iskola) -> (idén decemberben felszámolják pl azt ahol voltam régen) -> állam idén már mégsem veszi meg azt a rendszert, mert kiderültek dolgok -> 3 nappal iskolakezdés előtt jelenik ezt be

ez csak azért vicces mert mi 5-en kb életben tartottunk 160 iskolát (2 fejlesztővel), és ment volna 10x ennyi is -- míg az új KLIK a csodaszép új rendszereivel évi 250 csilliárdból 1000 emberrel nem tud egy excel fájlt megcsinálni
igazi családfát tudnék rajzolni a - látszólag egymáshoz nem kapcsolódó - szereplőkről xd kéne egy anonym email index.hu-ra

de mindegy, nekem jó volt mert kaptam %-okat + boom az önéletrajzba (egy gyenge "lead dev on a project w/ 10-15k daily users")
most meg már csak röhögök minden nap rajtuk


Én tuti meglépném.
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Sep 2 2014 01:17pm
Quote (Anarkin @ Sep 2 2014 08:06pm)
nem
szokásos fidesz történet... összehaverkodtak egymás között -> állam megvett egy rendszert (anélkül h lett volna bármilyen közbeszerzés is), amit az ország minden iskolájának ingyen adott egy évig (ezzel jól megbaszták az összes többi rendszert, pl mienk volt az _összes fővárosi iskola) -> (idén decemberben felszámolják pl azt ahol voltam régen) -> állam idén már mégsem veszi meg azt a rendszert, mert kiderültek dolgok -> 3 nappal iskolakezdés előtt jelenik ezt be

ez csak azért vicces mert mi 5-en kb életben tartottunk 160 iskolát (2 fejlesztővel), és ment volna 10x ennyi is -- míg az új KLIK a csodaszép új rendszereivel évi 250 csilliárdból 1000 emberrel nem tud egy excel fájlt megcsinálni
igazi családfát tudnék rajzolni a - látszólag egymáshoz nem kapcsolódó - szereplőkről xd kéne egy anonym email index.hu-ra

de mindegy, nekem jó volt mert kaptam %-okat + boom az önéletrajzba (egy gyenge "lead dev on a project w/ 10-15k daily users")
most meg már csak röhögök minden nap rajtuk


és mi tart vissza?
elég okos vagy ahhoz, hogy ne tudjanak visszanyomozni, azt így legalább adnál 1 cikket a libsi gyurcsányista nyugatimádó mocskoknak
Member
Posts: 2,414
Joined: Feb 18 2013
Gold: 1,666.69
Sep 2 2014 01:58pm
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Sep 2 2014 02:01pm
Quote (Volvodka @ Sep 2 2014 08:58pm)
http://i62.tinypic.com/e0si2v.jpg


сука
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 2 2014 02:02pm
bárcsak nyertem volna a lottón és most beírhatnám hogy faszverés 24/7
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Sep 2 2014 02:06pm
faszverés 24/7
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Sep 2 2014 02:07pm


This post was edited by fahrii on Sep 2 2014 02:08pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev12345613Next
Add Reply New Topic New Poll