d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Jatekfugges > Velemenyek?
Prev1234568Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Aug 31 2014 04:28am
Quote (Cpt_Ghost @ 31 Aug 2014 11:28)
két perce szedtem le a laptopra a postblockert
nyugodt élet


Az is egy megoldas, wp.
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Aug 31 2014 04:29am
Quote (Cpt_Ghost @ Aug 31 2014 11:28am)
két perce szedtem le a laptopra a postblockert
nyugodt élet


nem semmi

postblocker kell neki, hogy lenyugodjon, de azért minden önkontroll kérdése xDD

This post was edited by TuskesVanek on Aug 31 2014 04:33am
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Aug 31 2014 05:58am
Quote (tevetava @ Aug 31 2014 11:42am)
nem nagyon van új, csak kíváncsi lennék pl rrc meg rici mit szól hozzá


en abba is hagyom a gamelest rogton
es inkabb helyette egesz nap nezek animet mint hollo
vagy inkabb csak sorozatokat mint a nyugdijasok løl
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Aug 31 2014 06:01am
Quote (putincykavodka @ Aug 31 2014 12:58pm)
en abba is hagyom a gamelest rogton
es inkabb helyette egesz nap nezek animet mint hollo
vagy inkabb csak sorozatokat mint a nyugdijasok løl


Vagy csinalhatnal valami hasznosat is akar. Peldaul kereshetnel egy baratnöt.
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Aug 31 2014 06:02am
Quote (Karan2_Returned @ Aug 31 2014 02:01pm)
Vagy csinalhatnal valami hasznosat is akar. Peldaul kereshetnel egy baratnöt.


:))))
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Aug 31 2014 06:09am
nincsenek ilyen gondjaim, nem vagyok játékfüggő
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Aug 31 2014 06:25am
Quote (RRC @ 31 Aug 2014 14:09)
nincsenek ilyen gondjaim, nem vagyok játékfüggő


XD
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Aug 31 2014 06:26am
Regen én is függő voltam. Napi 12 órákat codoztam / csztem / bfeztem. Sokszor kb remegtem a játékért, ma szerencsere mar kinottem ezt, ha le is ülök jatszani akkor csak azert mert unatkozom, nem tudna mar semmi sem beszivni.
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Aug 31 2014 06:56am
Quote (fahrii @ 31 Aug 2014 12:26)
Regen én is függő voltam. Napi 12 órákat codoztam / csztem / bfeztem. Sokszor kb remegtem a játékért, ma szerencsere mar kinottem ezt, ha le is ülök jatszani akkor csak azert mert unatkozom, nem tudna mar semmi sem beszivni.


Ez, kb ugyan ez volt velem is amikor ilyen 13-14 lehettem. Azota mar en is kinottem, valamikor rakapok egy egy jatekra egy kis idore de az is csak ilyen fellangolas.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 31 2014 07:43am
én sosem titkolom, hogy játszom szabadidőmben
sőt mielőtt szabira jöttem és kérdezték "hova megyek" mondtam is hogy Azerothba, Outlandre :XD

persze kérdezték mi azt erre mondtam, hogy egy hétig ki se jövök a pincéből
nem érdekel ki mit gondol.. sztem az a hülye aki százezreket költ arra, hogy pár hétig utazzon meg költsön overpriced szarságokra vmi országban aminek a lakói már kajak arra vannak specializálva, hogy kifosszák őket
én abból a pár százezerből legalább fél évig kényelmesen verem a farkam és még embereket se kell látnom hozzá
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234568Next
Add Reply New Topic New Poll