Quote (fahrii @ 31 Aug 2014 12:26)
Regen én is függő voltam. Napi 12 órákat codoztam / csztem / bfeztem. Sokszor kb remegtem a játékért, ma szerencsere mar kinottem ezt, ha le is ülök jatszani akkor csak azert mert unatkozom, nem tudna mar semmi sem beszivni.
Ez, kb ugyan ez volt velem is amikor ilyen 13-14 lehettem. Azota mar en is kinottem, valamikor rakapok egy egy jatekra egy kis idore de az is csak ilyen fellangolas.