d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Lektop Topig
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 17 2014 10:43am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ 17 Aug 2014 18:40)
aki most gepet vesz, es nem rak bele 16 gigat, az csoro/balfasz
nem 1 hetre veszel altalaban gepet, hanem par evre ELORE.
es valoszinu, hogy kozeljovoben kelleni fog a 16giga


Fel even belul kijon vmi olyan tier game aminek kelleni fog ofc.
Member
Posts: 10,337
Joined: Jun 27 2006
Gold: 23,221.48
Aug 17 2014 10:44am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ 17 Aug 2014 18:40)
aki most gepet vesz, es nem rak bele 16 gigat, az csoro/balfasz
nem 1 hetre veszel altalaban gepet, hanem par evre ELORE.
es valoszinu, hogy kozeljovoben kelleni fog a 16giga


es amikor kell majd vesz bele
vagy addigra elfogynak a ramok a piacrol?
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 17 2014 10:44am
Quote (Baleee @ 17 Aug 2014 17:43)
Fel even belul kijon vmi olyan tier game aminek kelleni fog ofc.


http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=70874643&f=129
pl
ehhez majd kellene venni 4k monitort meg valami szornyeteg pc-t ha kijon, meg occulus riftet lel
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Aug 17 2014 10:49am
Quote (InfamousMythos @ Aug 17 2014 05:44pm)
es amikor kell majd vesz bele
vagy addigra elfogynak a ramok a piacrol?


laptop esetében problémásabb a bővítés amikor az alkatrészek nagyja integrált
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Aug 17 2014 10:59am
Quote (lacketto @ Aug 17 2014 06:49pm)
laptop esetében problémásabb a bővítés amikor az alkatrészek nagyja integrált


a ram az pont nem az

amúgy nekem már fél éve nem működik normálisan a ram slot, és egyszerre csak 1 rammal működik a gép, de nincs szívem elküldeni szervizbe, mert akkor mi előtt ülnék egész nap :(
de így meg csak 4 gigám van 8 helyett
kemény az élet
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Aug 17 2014 11:01am
Quote (Cpt_Ghost @ Aug 17 2014 05:05pm)
szóval kéne vegyek egy laptopot, de nem igazán értek hozzá, valamit kéne gémelni rajta, macet nem nagyon akarok, kb 300k-t költenék rá, ajánljatok párat pls


glock
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Aug 17 2014 11:12am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Aug 17 2014 05:40pm)
aki most gepet vesz, es nem rak bele 16 gigat, az csoro/balfasz
nem 1 hetre veszel altalaban gepet, hanem par evre ELORE.
es valoszinu, hogy kozeljovoben kelleni fog a 16giga


a gép töbib része avul el, mint hogy elfogyjon a 8 giga
Member
Posts: 10,337
Joined: Jun 27 2006
Gold: 23,221.48
Aug 17 2014 11:13am
Quote (lacketto @ 17 Aug 2014 18:49)
laptop esetében problémásabb a bővítés amikor az alkatrészek nagyja integrált


amugyis

>game
>laptop
>par evre elore
>2014
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Aug 17 2014 11:14am
Xmg laptopokat nezegess, annyira nem is overpriced
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Aug 17 2014 11:14am
Quote (InfamousMythos @ Aug 17 2014 06:13pm)
amugyis

>game
>laptop
>par evre elore
>2014


nincs más választás sajnos, a laptop általában pont olyan hogyha nem gamert veszel 1 év múlva már nem felel meg az igényeidnek, ahhoz meg elég drága.
Go Back To Magyar Topic List
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll