d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Mi A Vércsoportod?
Prev12345610Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 14 2014 03:04am
Quote (Vismajor @ Aug 14 2014 08:34am)
ráadásul ropogós eurót adnak érte, nem 500 ftos vásárlási utalványt lól
meg ott sokkal nagyobb hagyománya is van a dolognak


itthon is nagy hagyománya lenne, ha 5-10 ezer forintot lehetne kapni érte im sure



ha 20k-t lehetne kapni érte akkor én állandoan queueba lennék
biztos van vmi idő amig nem adhatsz miután adtál, h a tested ujratermelje; de amint ujratermelte már mennék is megint

de igy hogy kapnék egy csokit hát pont leszarom (ki hal meg) :XD

This post was edited by Senee on Aug 14 2014 03:06am
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 14 2014 03:11am
de amugy ott csinálnak vmi tesztet előtte?! vagy csak tb kártya beüti azt látja ien oan vér azt már teszik is a többihez?!
mi van ha közbe éces lettem

vagy csak leveszik azt utolag vizsgaljak be nap vegen mikor beviszik az összes levettet
ja ez lehet inkabb

This post was edited by Senee on Aug 14 2014 03:13am
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Aug 14 2014 03:12am
Quote (cowding @ Aug 14 2014 09:41am)
nem adnak vért ameddig nem tudják hogy milyen a vércsoportod ez 100%
mentős unokatestvér meg balesetisebész unokabátyám van, majd megkérdezem hogy van pontosan ha érdekel
de tuti nem kezdenek el feltölteni paradicsomlével mert az "kb ugyan az"


0 negatív mindenkinek adhat te kis noob

Quote (josheide @ Aug 14 2014 09:52am)
Valamikor asszem 90-as evek kornyeken  lealltak a 0-s ver adasaval. Most mar csak ugyanazt kaphatod.




de miért?
mármint ott vérzel nincsenek nálad az iratok, és akkor HÁTBOCSHAVER
ahelyett h telenyomnának nulla negatívval amitől semmi bajod nem lenne mert ugyanolyan jó mintha ugyanazt kapnád?


például ez alapján :_
Ha fogalmad sincs mi vagy, nulla negatívat kapsz ha SOS
Ha csak azt tudod h pozitiv, akkor nulla negatív vagy pozitív
ha tudod mi vagy akkor azoknak megfelelően bármi

This post was edited by Vismajor on Aug 14 2014 03:18am
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 14 2014 03:17am
Quote (Vismajor @ Aug 14 2014 09:12am)
0 negatív mindenkinek adhat te kis noob





de miért?
mármint ott vérzel nincsenek nálad az iratok, és akkor HÁTBOCSHAVER
ahelyett h telenyomnának nulla negatívval amitől semmi bajod nem lenne mert ugyanolyan jó mintha ugyanazt kapnád?
http://3.ii.gl/T2qh-Kld.png


az AB+ osok értéktelenek mert mindenki rajtuk segit ök meg csak saját magukon, száműzni kéne őket
a 0- meg jézus


ez alapján a táblázat alapján én sztem ab+ vagyok

This post was edited by Senee on Aug 14 2014 03:18am
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Aug 14 2014 03:18am
Quote (Vismajor @ Aug 14 2014 09:36am)
szerintem ha nem tudják és nagy a vészhelyzet akkor telenyomnak 0 negatívval azt kész, le vagy tudva


nem, kb esetek 99.99%ban olyan vért kapsz ami a tied, nagyon durva mellékhatásai vannak a 0- negatív vérnek
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 14 2014 03:19am
Quote (anyd @ Aug 14 2014 09:18am)
nem, kb esetek 99.99%ban olyan vért kapsz ami a tied, nagyon durva mellékhatásai vannak a 0- negatív vérnek


pl tudsz tőle járni a vizen, azt borrá tudod változtatni meg békát/sáskát tudsz potyorogtatni az égből
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Aug 14 2014 03:23am
Quote (anyd @ Aug 14 2014 10:18am)
nem, kb esetek 99.99%ban olyan vért kapsz ami a tied, nagyon durva mellékhatásai vannak a 0- negatív vérnek


Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Aug 14 2014 03:23am
Quote (Vismajor @ Aug 14 2014 10:12am)
0 negatív mindenkinek adhat te kis noob





de miért?
mármint ott vérzel nincsenek nálad az iratok, és akkor HÁTBOCSHAVER
ahelyett h telenyomnának nulla negatívval amitől semmi bajod nem lenne mert ugyanolyan jó mintha ugyanazt kapnád?
http://3.ii.gl/T2qh-Kld.png

például ez alapján :_
Ha fogalmad sincs mi vagy, nulla negatívat kapsz ha SOS
Ha csak azt tudod h pozitiv, akkor nulla negatív vagy pozitív
ha tudod mi vagy akkor azoknak megfelelően bármi


mfw nem tudom a vércsoportom
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Aug 14 2014 03:24am
Quote (Senee @ Aug 14 2014 11:19am)
pl tudsz tőle járni a vizen, azt borrá tudod változtatni meg békát/sáskát tudsz potyorogtatni az égből


ezen röhögtem

Quote (Vismajor @ Aug 14 2014 11:12am)
0 negatív mindenkinek adhat te kis noob





de miért?
mármint ott vérzel nincsenek nálad az iratok, és akkor HÁTBOCSHAVER
ahelyett h telenyomnának nulla negatívval amitől semmi bajod nem lenne mert ugyanolyan jó mintha ugyanazt kapnád?
http://3.ii.gl/T2qh-Kld.png

például ez alapján :_
Ha fogalmad sincs mi vagy, nulla negatívat kapsz ha SOS
Ha csak azt tudod h pozitiv, akkor nulla negatív vagy pozitív
ha tudod mi vagy akkor azoknak megfelelően bármi


mert gecire nem szereti a tested ha más dolog van benne mint amit ő állit elő és elkezd ellene küzdeni
0- nál lehet ez a leggyengébb és 70% h tuléled a mellékhatást, de ha valami másbol kapsz véletlen ami erősebb reakciot vált ki abbol pár ml halálos
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 14 2014 03:28am
mondjuk megnézném hogy hal meg az az ember akibe mondjuk AB+t töltenek és ő meg nem az
elkezd rángatozni a szervei felmondjak a szolgalatot vagy mi
hogy zajlik le kivülröl belülröl a téma
Go Back To Magyar Topic List
Prev12345610Next
Add Reply New Topic New Poll