Quote (anyd @ Aug 13 2014 07:56am)
basszus én ezt 14évesen is tudtam már és te újabb generációhoz tartozol... Egyébként cpt 19 és ő se egy it zseni
14 évesen már tudtad hogyan kell több accról jsp-zni? nem semmi...
cpt-n nem lepődök meg több a multija, mint égen a csillag
azt nem értem miért kell magatokból kiindulni, hogy itt mindenki n+1 böngészővel x accról spammel, illetve ezzel tisztában van

mégegyszer sry
This post was edited by TuskesVanek on Aug 13 2014 12:58am