d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Strand Feszko
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 13 2014 12:29am
Quote (TuskesVanek @ Aug 13 2014 04:44am)
sajnos nem


de igen és ha tiltakozol ellene annál jobban
ha nagyon tiltakozol ellene te leszel a legjoeybb
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Aug 13 2014 12:34am
Quote (Senee @ Aug 13 2014 07:29am)
de igen és ha tiltakozol ellene annál jobban
ha nagyon tiltakozol ellene te leszel a legjoeybb


igen, ez olyan, mint hogy te vagy lacii, függetlenül attól, hogy egyszerre mindketten online vagytok... biztos két gépről postolsz egyszerre, le epic trolle xD

This post was edited by TuskesVanek on Aug 13 2014 12:37am
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 13 2014 12:47am
Quote (TuskesVanek @ 13 Aug 2014 07:34)
igen, ez olyan, mint hogy te vagy lacii, függetlenül attól, hogy egyszerre mindketten online vagytok... biztos két gépről postolsz egyszerre, le epic trolle xD


nameraztán nem lehet felcsapni még egy böngészőt és bejelentkezni másik accra
én mondjuk nem gondolom h senee laci lenne
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Aug 13 2014 12:51am
Quote (Cpt_Ghost @ Aug 13 2014 07:47am)
nameraztán nem lehet felcsapni még egy böngészőt és bejelentkezni másik accra


ok de mi értelme? :D
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Aug 13 2014 12:52am
Quote (TuskesVanek @ Aug 13 2014 07:51am)
ok de mi értelme? :D


semmi de pl elég kínossá teszi a postodat hogy azt hiszed 2 gép kell hozzá
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Aug 13 2014 12:53am
Quote (anyd @ Aug 13 2014 07:52am)
semmi de pl elég kínossá teszi a postodat hogy azt hiszed 2 gép kell hozzá


jó bocs hogy 17 évesen még nem vagyok it szakember, tényleg sry...

This post was edited by TuskesVanek on Aug 13 2014 12:54am
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Aug 13 2014 12:56am
Quote (TuskesVanek @ Aug 13 2014 07:53am)
jó bocs hogy 17 évesen még nem vagyok it szakember, tényleg sry...


basszus én ezt 14évesen is tudtam már és te újabb generációhoz tartozol... Egyébként cpt 19 és ő se egy it zseni
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Aug 13 2014 12:58am
Quote (anyd @ Aug 13 2014 07:56am)
basszus én ezt 14évesen is tudtam már és te újabb generációhoz tartozol... Egyébként cpt 19 és ő se egy it zseni


14 évesen már tudtad hogyan kell több accról jsp-zni? nem semmi...

cpt-n nem lepődök meg több a multija, mint égen a csillag

azt nem értem miért kell magatokból kiindulni, hogy itt mindenki n+1 böngészővel x accról spammel, illetve ezzel tisztában van :zzz:

mégegyszer sry

This post was edited by TuskesVanek on Aug 13 2014 12:58am
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Aug 13 2014 12:59am
Quote (TuskesVanek @ Aug 13 2014 07:58am)
14 évesen már tudtad hogyan kell több accról jsp-zni? nem semmi...

cpt-n nem lepődök meg több a multija, mint égen a csillag

azt nem értem miért kell magatokból kiindulni, hogy itt mindenki n+1 böngészővel x accról spammel, illetve ezzel tisztában van  :zzz:

mégegyszer sry


mondjuk privát böngészőből
én pl azért tudom mert barátnőmmel egyszerre két facebookot runnoltatunk

This post was edited by anyd on Aug 13 2014 01:00am
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Aug 13 2014 02:36am
Hunindex is megy
Go Back To Magyar Topic List
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll