d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Mennyi Pinát Baszol Egy Héten
Prev1234569Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Aug 11 2014 02:41pm
fostartály
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Aug 11 2014 02:42pm
Quote (AngryBug @ Aug 11 2014 09:25pm)
Ha tudnád mennyire alja az egészségügy.. ha nem adsz neki egy tizest naponta örülhetsz ha köszönnek


Sajnos tudom, egyedül laktam meg Magyarorszagon, 2 napig nem tudtam megmozdulni annyira szarul voltam gondoltam kihivom a mentöket, azok basztak jönni. Felhivtak egy rokonomat hogy vigyen be, korhazban 1 ora varakozas utan 10 masodpercig megvizsgaltak, es közöltek hogy nincs semmi bajom, csak valami virus lehet. Szinleltem hogy haldoklok, igy bent tartottak estere. Par ora mulva meg is mütöttek vakbellel, ami majdnem perforalt mar. Elmeletileg annyira kellett volna fajnia hogy jarni se tudok, ezert nem gondoltak hogy komolyabb bajom van mivel nem latszodott rajtam. Felebredek közlik velem hogy zsiros kajat ne egyek, mondtam okj. Elsö kaja amit hoznak az egy tal zsiros grizgaluskaleves. Csak gyerekosztalyon volt hely nekem, ahol mindenki influenzas volt. El is kaptam, azt tüsszögtem egesz nap a felvagott hasammal, nagyon elveztem. Haza akartam menni a faszba, de nem akartak elengedni, mert volt valami baj a vesemmel (születesem ota szar, majdnem bele is haltam), nem kezeltek mar semmivel, de azert el se engedtek. Mondtak akkor mehetek, ha jönnek ertem a szüleim es alairjak hogy atveszik a felelösseget ertem. Le kellett utaznia a nagymamamnak az orszag masik feleröl csak azert hogy engem kiengedjenek. Varratszedes utan megfogadtam hogy nem megyek soha többet korhazba.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Aug 11 2014 02:44pm
Quote (Karan2_Returned @ 11 Aug 2014 22:42)
Sajnos tudom, egyedül laktam meg Magyarorszagon, 2 napig nem tudtam megmozdulni annyira szarul voltam gondoltam kihivom a mentöket, azok basztak jönni. Felhivtak egy rokonomat hogy vigyen be, korhazban 1 ora varakozas utan 10 masodpercig megvizsgaltak, es közöltek hogy nincs semmi bajom, csak valami virus lehet. Szinleltem hogy haldoklok, igy bent tartottak estere. Par ora mulva meg is mütöttek vakbellel, ami majdnem perforalt mar. Elmeletileg annyira kellett volna fajnia hogy jarni se tudok, ezert nem gondoltak hogy komolyabb bajom van mivel nem latszodott rajtam. Felebredek közlik velem hogy zsiros kajat ne egyek, mondtam okj. Elsö kaja amit hoznak az egy tal zsiros grizgaluskaleves. Csak gyerekosztalyon volt hely nekem, ahol mindenki influenzas volt. El is kaptam, azt tüsszögtem egesz nap a felvagott hasammal, nagyon elveztem. Haza akartam menni a faszba, de nem akartak elengedni, mert volt valami baj a vesemmel (születesem ota szar, majdnem bele is haltam), nem kezeltek mar semmivel, de azert el se engedtek. Mondtak akkor mehetek, ha jönnek ertem a szüleim es alairjak hogy atveszik a felelösseget ertem. Le kellett utaznia a nagymamamnak az orszag masik feleröl csak azert hogy engem kiengedjenek. Varratszedes utan megfogadtam hogy nem megyek soha többet korhazba.


#magyar egészségügy
#fidesz
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Aug 11 2014 02:44pm
Quote (RRC @ Aug 11 2014 09:44pm)
#magyar egészségügy
#fidesz


Akkor mszp kormany volt eppen.
Member
Posts: 366
Joined: Jul 23 2014
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 11 2014 02:48pm
Quote (Karan2_Returned @ Aug 11 2014 10:44pm)
Akkor mszp kormany volt eppen.


a lenyege ennek az, hogy soha nem is fog valtozni, mert fontosabb stadionokat epiteni
#justfideszthings
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Aug 11 2014 02:52pm
Quote (dotosport @ 11 Aug 2014 21:48)
a lenyege ennek az, hogy soha nem is fog valtozni, mert fontosabb stadionokat epiteni
#justfideszthings


nem érzed ezt egy kicsit demagógnak? stadionok csak a jéghegy csúcsa, és messze nem lehetne rendberakni az egészségügyet a stadionok által felemésztett pénzből. mondjuk a szemléletet tényleg jól mutatja.
Member
Posts: 366
Joined: Jul 23 2014
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 11 2014 02:53pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Aug 11 2014 10:52pm)
nem érzed ezt egy kicsit demagógnak? stadionok csak a jéghegy csúcsa, és messze nem lehetne rendberakni az egészségügyet a stadionok által felemésztett pénzből. mondjuk a szemléletet tényleg jól mutatja.


jo de most faszom akar kisesszet irni arrol, hogy miert rossz a fidesz, ez a pelda eleg jol szemlelteti, hogy mik a kormany prioritasai.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Aug 11 2014 02:54pm
herewego
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Aug 11 2014 02:55pm
Quote (dotosport @ Aug 11 2014 09:53pm)
jo de most faszom akar kisesszet irni arrol, hogy miert rossz a fidesz, ez a pelda eleg jol szemlelteti, hogy mik a kormany prioritasai.


buborékos boldogság
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Aug 11 2014 02:57pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Aug 11 2014 09:52pm)
nem érzed ezt egy kicsit demagógnak? stadionok csak a jéghegy csúcsa, és messze nem lehetne rendberakni az egészségügyet a stadionok által felemésztett pénzből. mondjuk a szemléletet tényleg jól mutatja.


"Az Orbán-család vagyonát egyes közírók 500 milliárd forint körülire teszik, amihez hozzátartozik egy Pintér Sándor egykori belügyminiszterrel közösen vásárolt és fenntartott horvátországi sziget az Adrián, valamint egy kb. 600 millió Ft. értékű jacht, ami francia lobogó alatt került nyilvántartásra."

es mondjuk ennyibol rendbe lehetne rakni?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234569Next
Add Reply New Topic New Poll