d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Mennyit Drokozol Egy Heten, > Mivel Az Alkohol Tema Nem Dejv Topicja..
Prev12345613Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Aug 11 2014 07:40am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 11 Aug 2014 15:35)
látszik, hogy minden baj forrása a drogosok

amúgy belegondolva, a dotás részt leszámítva velem is pont ez van :D


elég nagy részük volt abban is, hogy ennyire liberális lettem
kibaszott drokok mindent tönkretesznek
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Aug 11 2014 07:42am
>tfw nekünk hamarabb megvolt a libcsi gondolkodásmód, és csak hozzáigazítottuk a drogozási szokásainkat
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Aug 11 2014 07:42am
Quote (Rawen @ Aug 11 2014 03:40pm)
elég nagy részük volt abban is, hogy ennyire liberális lettem
kibaszott drokok mindent tönkretesznek


mások elfogadása az 1. lépés a pokolba...
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Aug 11 2014 07:45am
Quote (jarabekg @ 11 Aug 2014 15:42)
>tfw nekünk hamarabb megvolt a libcsi gondolkodásmód, és csak hozzáigazítottuk a drogozási szokásainkat


14 éves korom előtt nem sokat gondolkodtam ezen
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Aug 11 2014 07:49am
Quote (jarabekg @ 11 Aug 2014 14:42)
>tfw nekünk hamarabb megvolt a libcsi gondolkodásmód, és csak hozzáigazítottuk a drogozási szokásainkat


jó, de te származási alapon vagy liberális, ha érted mire gondolok ;)

39420, blaze it faggots etc

This post was edited by My_Acc_Is_Bazur on Aug 11 2014 07:49am
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Aug 11 2014 07:59am
Heti 1x egy feles cigi gfel, de most pld 1+ honapja semmi
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Aug 11 2014 08:16am
2-3x egy hónapban néha zöldség

This post was edited by Ghostmasterq on Aug 11 2014 08:16am
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 11 2014 08:31am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 11 Aug 2014 15:49)
jó, de te származási alapon vagy liberális, ha érted mire gondolok ;)

39420, blaze it faggots etc


hat de vele se erne meg fuvezni, 1 slukkbol sokkal tobbet sziv be.. :/
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 11 2014 08:43am
Quote (Rawen @ Aug 11 2014 01:40pm)
elég nagy részük volt abban is, hogy ennyire liberális lettem
kibaszott drokok mindent tönkretesznek


>ennyire liberális

de azért fejbelőnél mert nem tetszik ahogy fórumozok
gg

liberalissimus maximus

This post was edited by Senee on Aug 11 2014 08:44am
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 11 2014 08:50am
ennyi erővel orbán is liberális; tök jófej a haverjaival, még törvényeket is hagy változtatni, csak hogy tudjanak lopni
Go Back To Magyar Topic List
Prev12345613Next
Add Reply New Topic New Poll