d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > D2 Expansion Cd Nélkül > Megy?
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Aug 7 2014 05:50pm
Quote (sylke @ 8 Aug 2014 01:40)
és az sokkal egyszerübb mint letölteni bnetröl


lehet hogy nem működik neki a battle.netes letöltés, ha jól emlékszem oda másmilyen cd-kulcs kell mint ami a játék dobozában van

én speciel így csináltam
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Aug 7 2014 08:34pm
nemtom
Member
Posts: 366
Joined: Jul 23 2014
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 7 2014 08:39pm
Quote (MarcusD @ Aug 8 2014 01:50am)
lehet hogy nem működik neki a battle.netes letöltés, ha jól emlékszem oda másmilyen cd-kulcs kell mint ami a játék dobozában van

én speciel így csináltam


elfogadja, ha legit a cd kulcs
tökmindegy mennyi digit.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll