d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Rovidnadrag
Prev1234567Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Aug 6 2014 04:19am
Quote (Baleee @ 6 Aug 2014 12:17)
Az ala en se.

De amugy vouch nemcsendzsnel. Volt, hogy siettem el otthonrol, de nem talaltam egy normalis tiszta alsogatyat se, mert reg mostam, aztan csak felkaptam a farmert, elegge feels good volt.

Masreszrol meg 'tele megy piszokkal' tema. Segglyukam vedi a szor, a farkam meg naponta tobbszor mosom, mar ha csak nagyon beizzad akkor is, ha hazaerek megmosom, mert idegesit ha bebudosodik az izaccsagtol. :/


dat igénytelenség
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 6 2014 04:20am
Quote (Rawen @ 6 Aug 2014 12:19)
dat igénytelenség


DE AZERT VALOSZINULEG TOBBSZOR MOSOM A FARKAM MEG, MINT TE! :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Mellesleg meg tiszta alsonadrag volt, csak olyan nem, ami mar ne old/fako lett volna es olyan helyre mentem, ahol aztan a nadrag lekerult rolam.
Inb4 urologus.

This post was edited by Baleee on Aug 6 2014 04:22am
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 6 2014 04:22am
Quote (Saenchai @ Aug 6 2014 10:17am)
honnan tudod, hogy nincs íze a makkodnak?


azt írták nlcafen hogy nem szeretik a körülmetéltet mert annak nincs íze



mondjuk eynémnek lehet van; a gomba miatt ami a belsö combjaimon ül
átveszi a bukhéjját
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Aug 6 2014 04:24am
Quote (Baleee @ 6 Aug 2014 11:17)
Az ala en se.

De amugy vouch nemcsendzsnel. Volt, hogy siettem el otthonrol, de nem talaltam egy normalis tiszta alsogatyat se, mert reg mostam, aztan csak felkaptam a farmert, elegge feels good volt.

Masreszrol meg 'tele megy piszokkal' tema. Segglyukam vedi a szor, a farkam meg naponta tobbszor mosom, mar ha csak nagyon beizzad akkor is, ha hazaerek megmosom, mert idegesit ha bebudosodik az izaccsagtol. :/


7 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous): Fej, Saenchai, Baleee, SummertimeClothes, RRC, Volvodka

Te makkod is piszkos lesz, ha nem veszel alsonadragot a halos rovidnadrag ala?


ez how on earth lehet jó érzés? farmer kemény, zavaró, stb; egyszer volt velem ilyen eset és alig bírtam ki

/ ráadásul egyszer húzod le a cipzárat rosszul és bb

This post was edited by Anarkin on Aug 6 2014 04:24am
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 6 2014 04:25am
Quote (Anarkin @ 6 Aug 2014 12:24)
ez how on earth lehet jó érzés? farmer kemény, zavaró, stb; egyszer volt velem ilyen eset és alig bírtam ki

/ ráadásul egyszer húzod le a cipzárat rosszul és bb zsir uj sony eric sony


Jo, hat a 'friss' farmer yep, de azert eleg gyorsan betorik sztem, utana meg mar minden csak nem kemeny.

This post was edited by Baleee on Aug 6 2014 04:25am
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Aug 6 2014 04:27am
szerintem azért is fontos az alsónadrág, mert ha véletlenül szangasz, nem a nadrágodat fosod össze :D
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Aug 6 2014 04:28am
Quote (TuskesVanek @ 6 Aug 2014 11:27)
szerintem azért is fontos az alsónadrág, mert ha véletlenül szangasz, nem a nadrágodat fosod össze :D


azert ez normalis embereknel szerintem nem mindennapos
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 6 2014 04:29am
Quote (Fej @ 6 Aug 2014 12:28)
azert ez normalis embereknel szerintem nem mindennapos


ask vismajor
Mondjuk o nem az, szoval nvm.
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Aug 6 2014 04:29am
Quote (Fej @ Aug 6 2014 12:28pm)
azert ez normalis embereknel szerintem nem mindennapos


najo, de tuskesvanek tavol van a normalistol.
o napi 2* szarik be
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Aug 6 2014 04:30am
Quote (Fej @ Aug 6 2014 11:28am)
azert ez normalis embereknel szerintem nem mindennapos


nem hát, de előfordulhat
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234567Next
Add Reply New Topic New Poll