Quote (Baleee @ 6 Aug 2014 11:17)
Az ala en se.
De amugy vouch nemcsendzsnel. Volt, hogy siettem el otthonrol, de nem talaltam egy normalis tiszta alsogatyat se, mert reg mostam, aztan csak felkaptam a farmert, elegge feels good volt.
Masreszrol meg 'tele megy piszokkal' tema. Segglyukam vedi a szor, a farkam meg naponta tobbszor mosom, mar ha csak nagyon beizzad akkor is, ha hazaerek megmosom, mert idegesit ha bebudosodik az izaccsagtol. :/
7 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous): Fej, Saenchai, Baleee, SummertimeClothes, RRC, Volvodka
Te makkod is piszkos lesz, ha nem veszel alsonadragot a halos rovidnadrag ala?
ez how on earth lehet jó érzés? farmer kemény, zavaró, stb; egyszer volt velem ilyen eset és alig bírtam ki
/ ráadásul egyszer húzod le a cipzárat rosszul és bb
This post was edited by Anarkin on Aug 6 2014 04:24am