Quote (jarabekg @ Aug 10 2014 11:20am)
én ki tudtam hozni 80 k-ból, és még csak úgy sem éreztem, hogy spórolnom kéne
mondjuk elég sokat füveztem, és nem ittam minden nap, de úgysem bírnám hogy minden nap csatakra iszom magam, akkor a másnapi buli kimaradna
Gondolom te hazajárátl, nekem nem megoldható, krv amessze lakok
heti bérlet meg 72.000ről indul, úgy azért nehéz kihozni 80kból
de ja, 150kval erősen túloztam, ha eszünk iszunk kint akkor 100-110ből szerintem meg lehet de fogalmam sincs, sose voltam még szigeten