d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sziget 2014
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Aug 5 2014 04:53pm
Dolgozom kedden, hiába akartam áttetetni a melót hétfőre, NSN már elfogadta a planned work-öt :((
Easy job-nak néz ki, le kell szerelnem 2 régi core routert, amin állítólag már nincs forgalom (ahogy NSN-t ismerem, majd lesz rajta, csak h ne érjek haza időben)
Ha leszereltem gurulok is haza, vagyis egyből Pestre, 1000 km durván, Thomas Goldra akarok odaérni :D
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Aug 5 2014 05:41pm
Quote (Lacii @ 5 Aug 2014 18:38)
http://www.youtube.com/watch?v=ljZo_h3QMyw


ezeket nezem
fml

amugy megyek szerdan asszem
Member
Posts: 39,899
Joined: Dec 16 2008
Gold: 19.00
Aug 7 2014 03:43am
Quote (GoreKnight9 @ Aug 5 2014 11:41pm)
ezeket nezem
fml

amugy megyek szerdan asszem


jó döntés

Quote (Akizk @ Aug 5 2014 10:53pm)
Dolgozom kedden, hiába akartam áttetetni a melót hétfőre, NSN már elfogadta a planned work-öt :((
Easy job-nak néz ki, le kell szerelnem 2 régi core routert, amin állítólag már nincs forgalom (ahogy NSN-t ismerem, majd lesz rajta, csak h ne érjek haza időben)
Ha leszereltem gurulok is haza, vagyis egyből Pestre, 1000 km durván, Thomas Goldra akarok odaérni :D


kem'd
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Aug 10 2014 04:14am


hát megnéztem ezt én na, azért remélem nem halok úgy meg, hogy nem próbáltam egyszer ki valami jó társasággal
csakhát mikor lesz erre 150 ezer forintom fölösbe, eh
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Aug 10 2014 04:20am
Quote (Vismajor @ Aug 10 2014 11:14am)
http://www.youtube.com/watch?v=q9aI6PaybRk

hát megnéztem ezt én na, azért remélem nem halok úgy meg, hogy nem próbáltam egyszer ki valami jó társasággal
csakhát mikor lesz erre 150 ezer forintom fölösbe, eh


én ki tudtam hozni 80 k-ból, és még csak úgy sem éreztem, hogy spórolnom kéne

mondjuk elég sokat füveztem, és nem ittam minden nap, de úgysem bírnám hogy minden nap csatakra iszom magam, akkor a másnapi buli kimaradna
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Aug 10 2014 04:21am
Nem lesz ott a Babymetal, sok ertelme nincs elmenni.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Aug 10 2014 04:22am
Quote (jarabekg @ Aug 10 2014 11:20am)
én ki tudtam hozni 80 k-ból, és még csak úgy sem éreztem, hogy spórolnom kéne

mondjuk elég sokat füveztem, és nem ittam minden nap, de úgysem bírnám hogy minden nap csatakra iszom magam, akkor a másnapi buli kimaradna


Gondolom te hazajárátl, nekem nem megoldható, krv amessze lakok
heti bérlet meg 72.000ről indul, úgy azért nehéz kihozni 80kból
de ja, 150kval erősen túloztam, ha eszünk iszunk kint akkor 100-110ből szerintem meg lehet de fogalmam sincs, sose voltam még szigeten
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Aug 10 2014 04:26am
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Aug 10 2014 04:28am
Quote (Vismajor @ 10 Aug 2014 12:22)
Gondolom te hazajárátl, nekem nem megoldható, krv amessze lakok
heti bérlet meg 72.000ről indul, úgy azért nehéz kihozni 80kból
de ja, 150kval erősen túloztam, ha eszünk iszunk kint akkor 100-110ből szerintem meg lehet de fogalmam sincs, sose voltam még szigeten

sziget meex diakjegy guglizz ra
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Aug 10 2014 04:55am
Quote (Vismajor @ Aug 10 2014 11:22am)
Gondolom te hazajárátl, nekem nem megoldható, krv amessze lakok
heti bérlet meg 72.000ről indul, úgy azért nehéz kihozni 80kból
de ja, 150kval erősen túloztam, ha eszünk iszunk kint akkor 100-110ből szerintem meg lehet de fogalmam sincs, sose voltam még szigeten


30 k a jegy, 25-ot koltok el kint, 25-ot bent. nem egy nagy varazslat
Go Back To Magyar Topic List
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll