Quote (Flutter @ 5 Aug 2014 14:38)
huzzon el gurke, fej, cpt meg az osszes fasz akik nem tudjak ignoralni a retardokat
addig ugyis itt veri a taknyat senee & friends amig foglalkoznak veluk
ja, volt kb 4 postom a 20 oldalbol, en tehetek mindenrol
seneevel meg nekem pl semmi bajom, szerintem pl inkabb neked kene elmenned mint neki, itt vagy 6 eve de szerintem meg nem volt postod amin egyaltalan mosolyogtam volna
a doublet fingom sincs hogy csinaltam
This post was edited by Fej on Aug 5 2014 12:27pm