d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Ki Huzzon El > Based Vergodes
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Aug 5 2014 12:05pm
Quote (lacketto @ 5 Aug 2014 20:01)
XD!


ugyan ezt akartam kommentelni, és egy pillanatra azt hittem, már meg is tettem kösz lászlókettő
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Aug 5 2014 12:18pm
Quote (AngryBug @ Aug 5 2014 08:00pm)
röhögök, marmint most nem jaran, hanem hogy úgy mondod mintha bárki is minőséget postolna ezzel hozzájárulva a subhoz


főleg ő mondja
lel
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Aug 5 2014 12:20pm
Quote (Saenchai @ Aug 5 2014 07:18pm)
főleg ő mondja
lel


jara a legkonstruktívabb tagunk nem tudtad
nekem az a kedvencem amikor valaki fejéhez vágja hogy "téged senki se bír menj el"
huehue
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Aug 5 2014 12:21pm
Quote (Vismajor @ Aug 5 2014 08:20pm)
jara a legkonstruktívabb tagunk nem tudtad
nekem az a kedvencem amikor valaki fejéhez vágja hogy "téged senki se bír menj el"
huehue


én itt most riciről beszélek
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Aug 5 2014 12:22pm
Quote (Saenchai @ Aug 5 2014 07:21pm)
én itt most riciről beszélek


nyugodtan kicserélheted ricire a személynevet a posztomban, ugyanannyira releváns
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Aug 5 2014 12:22pm
Quote (AngryBug @ Aug 5 2014 08:00pm)
röhögök, marmint most nem jaran, hanem hogy úgy mondod mintha bárki is minőséget postolna ezzel hozzájárulva a subhoz


igen
pl en
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Aug 5 2014 12:24pm
asd

This post was edited by Fej on Aug 5 2014 12:27pm
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Aug 5 2014 12:27pm
Quote (Flutter @ 5 Aug 2014 14:38)
huzzon el gurke, fej, cpt meg az osszes fasz akik nem tudjak ignoralni a retardokat

addig ugyis itt veri a taknyat senee & friends amig foglalkoznak veluk


ja, volt kb 4 postom a 20 oldalbol, en tehetek mindenrol

seneevel meg nekem pl semmi bajom, szerintem pl inkabb neked kene elmenned mint neki, itt vagy 6 eve de szerintem meg nem volt postod amin egyaltalan mosolyogtam volna

a doublet fingom sincs hogy csinaltam

This post was edited by Fej on Aug 5 2014 12:27pm
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Aug 5 2014 12:27pm
Quote (Fej @ Aug 5 2014 07:27pm)
ja, volt kb 4 postom a 20 oldalbol, en tehetek mindenrol

seneevel meg nekem pl semmi bajom, szerintem pl inkabb neked kene elmenned mint neki, itt vagy 6 eve de szerintem meg nem volt postod amin egyaltalan mosolyogtam volna

rekt


éppen most, igen
egyébként 4 oldalból 20 poszt a tied, másik 20 meg vaneké
Member
Posts: 366
Joined: Jul 23 2014
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 5 2014 12:29pm
Quote (Vismajor @ Aug 5 2014 08:27pm)
éppen most, igen
egyébként 4 oldalból 20 poszt a tied, másik 20 meg vaneké


hát azért gecire nem
Go Back To Magyar Topic List
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll