d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sracok Kene Egy Kis Help Attol Aki Jartas Pesten
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 366
Joined: Jul 23 2014
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 4 2014 07:04am
Quote (Norbi1one4all @ Aug 4 2014 01:22pm)
nem is értem miért gondoltam, hogy itt akár csak 1 normális választ kapok :D


nem ertem miert var normalis valaszt olyan aki csak akkor jon ide ha kell neki valami :) mehetsz is
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Aug 4 2014 07:14am
Quote (dotosport @ Aug 4 2014 02:04pm)
nem ertem miert var normalis valaszt olyan aki csak akkor jon ide ha kell neki valami :) mehetsz is


szóval aki nem rohad itt egész nap, csak azért jön, mert segítségre van szüksége az el is takarodhat
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Aug 4 2014 07:15am
Quote (TuskesVanek @ 4 Aug 2014 14:14)
szóval aki nem rohad itt egész nap, csak azért jön, mert segítségre van szüksége az el is takarodhat


Hat amugy kb. ja.
Member
Posts: 366
Joined: Jul 23 2014
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 4 2014 07:15am
Quote (TuskesVanek @ Aug 4 2014 03:14pm)
szóval aki nem rohad itt egész nap, csak azért jön, mert segítségre van szüksége az el is takarodhat


jol latod a helyzetet. De legalabb ne rinyalna mint egy kurva 1 oldalnyi post utan, eloszor meg akartam neki segiteni, de aztan elolvastam azt a postot, es inkabb tenyleg csak takarodjon es segitsen a fasz rajta.
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Aug 4 2014 07:18am
Quote (dotosport @ Aug 4 2014 02:15pm)
jol latod a helyzetet. De legalabb ne rinyalna mint egy kurva 1 oldalnyi post utan, eloszor meg akartam neki segiteni, de aztan elolvastam azt a postot, es inkabb tenyleg csak takarodjon es segitsen a fasz rajta.


kissé túlérzékeny vagy, én semmi rinyálást nem látok ebben:

Quote (Norbi1one4all @ Aug 4 2014 12:22pm)
nem is értem miért gondoltam, hogy itt akár csak 1 normális választ kapok :D


Quote (Norbi1one4all @ Aug 4 2014 01:03pm)
yep amugy deák lesz aztán majdcsak találunk vmit
a 2-3 normáls hsz-t meg köszi :3
Member
Posts: 366
Joined: Jul 23 2014
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 4 2014 07:19am
Quote (TuskesVanek @ Aug 4 2014 03:18pm)
kissé túlérzékeny vagy, én semmi rinyálást nem látok ebben:


akkor szovegertelmezesi problemaid vannak, ajanlom olvass el par konyvet szabadidodben.
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Aug 4 2014 07:21am
Quote (dotosport @ Aug 4 2014 02:19pm)
akkor szovegertelmezesi problemaid vannak, ajanlom olvass el par konyvet szabadidodben.


nincsenek szövegértelmezési problémáim

teljesen jól kezelte a szitut, nem kezdett el flamelni, hogy miért spammelnek a topicjába, ami rendes választ kapott pedig megköszönte

amúgy sokat olvasok, gyanítom többet mint te, a könyves topicot vissza lehet keresni
Member
Posts: 366
Joined: Jul 23 2014
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 4 2014 07:25am
Quote (TuskesVanek @ Aug 4 2014 03:21pm)
nincsenek szövegértelmezési problémáim

teljesen jól kezelte a szitut, nem kezdett el flamelni, hogy miért spammelnek a topicjába, ami rendes választ kapott pedig megköszönte

amúgy sokat olvasok, gyanítom többet mint te, a könyves topicot vissza lehet keresni


Quote (TuskesVanek @ Aug 4 2014 03:18pm)
kissé túlérzékeny vagy, én semmi rinyálást nemlátok ebben:


kiemeltem neked a problemas reszeket, ha tovabbra sem erted akkor bizony vannak szovegertelmezesi problemaid, vagy csak a szavak jelenteset nem ismered onmagaban.
mar megint segiteni akarok
miert

This post was edited by dotosport on Aug 4 2014 07:25am
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Aug 4 2014 07:26am
Quote (dotosport @ Aug 4 2014 02:25pm)
kiemeltem neked a problemas reszeket, ha tovabbra sem erted akkor bizony vannak szovegertelmezesi problemaid, vagy csak a szavak jelenteset nem ismered onmagaban.


ne erőlködj légy szíves

nem rinyált, csak te nagyon szerettél volna flamelni, és most bosszant, hogy nem kezdett el anyázni :)
Member
Posts: 366
Joined: Jul 23 2014
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 4 2014 07:27am
Quote (TuskesVanek @ Aug 4 2014 03:26pm)
ne erőlködj légy szíves

nem rinyált, csak te nagyon szerettél volna flamelni, és most bosszant, hogy nem kezdett el anyázni :)


biztosan igy van
Go Back To Magyar Topic List
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll