d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Happy Birthday Tuskesvanek > Happy Happy
Prev1234567Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Aug 4 2014 05:37am
Quote (Rawen @ 4 Aug 2014 13:35)
http://www.examiner.com/images/blog/replicate/EXID21272/images/White_Knight.jpg


>protection from black





This post was edited by tevetava on Aug 4 2014 05:37am
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Aug 4 2014 05:41am
remeljuk utolso
Member
Posts: 366
Joined: Jul 23 2014
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 4 2014 05:43am
Quote (Rawen @ Aug 4 2014 01:35pm)
http://www.examiner.com/images/blog/replicate/EXID21272/images/White_Knight.jpg


rohogok
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 4 2014 05:45am
Quote (Flutter @ Aug 4 2014 11:41am)
remeljuk utolso


na megjött az egyik zérótoleranciás gazdag gyerek is
reméljük visszaszáll rád az átkod
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Aug 4 2014 05:46am
amugy en ezt a csavot mar akkor blockoltam amikor csak 2-3 napja verette itt a faszsagait
kb 3 postjat lattam osszesen, masok meg honapok ota etetik
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Aug 4 2014 05:47am
Quote (Flutter @ 4 Aug 2014 13:46)
amugy en ezt a csavot mar akkor blockoltam amikor csak 2-3 napja verette itt a faszsagait
kb 3 postjat lattam osszesen, masok meg honapok ota etetik


standard
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 4 2014 05:55am
Quote (Flutter @ Aug 4 2014 11:46am)
amugy en ezt a csavot mar akkor blockoltam amikor csak 2-3 napja verette itt a faszsagait
kb 3 postjat lattam osszesen, masok meg honapok ota etetik


Quote (Rawen @ Aug 4 2014 11:47am)
standard


szpopkodjátok csak egymás
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Aug 4 2014 05:55am
reméljük az utolsó
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Aug 4 2014 05:55am
Quote (Flutter @ Aug 4 2014 12:41pm)
remeljuk utolso


Quote (Flutter @ Aug 4 2014 12:46pm)
amugy en ezt a csavot mar akkor blockoltam amikor csak 2-3 napja verette itt a faszsagait
kb 3 postjat lattam osszesen, masok meg honapok ota etetik



Member
Posts: 274
Joined: Mar 28 2014
Gold: 0.00
Aug 4 2014 10:38am
saját magadnak HB topicot nyitni elég fail, vagy csak régebben volt az ?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234567Next
Closed New Topic New Poll