d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Mondjatok Jo Sci-fi Filmeket
Prev12345612Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 366
Joined: Jul 23 2014
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 6 2014 05:26am
Quote (Saenchai @ Aug 6 2014 01:24pm)
Ne egyél este 6 után - a mozifilm


:lol:
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Aug 6 2014 05:26am
Quote (Saenchai @ 6 Aug 2014 13:24)
Ne egyél este 6 után - a mozifilm


shots fired
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Aug 6 2014 08:55am
Quote (dotosport @ Aug 6 2014 12:19pm)
tegnap végeztem az első évaddal
not bad
mondjuk azt nem értettem, hogy caprican a cylon sharon hova a faszomba tünt, mert elment ugye a starbuck azér a nyilért, akkor ott találkoztak a heloékkal, ott összevesztek, és így nézem tovább, és egyszer csak már nincs velük, de így mi történt vele, nem vágom


BSGnél már csak az SG a jobb, istenem vagy 3x végignéztem a 10 évadot
Member
Posts: 366
Joined: Jul 23 2014
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 6 2014 09:09am
Quote (Vismajor @ Aug 6 2014 04:55pm)
BSGnél már csak az SG a jobb, istenem vagy 3x végignéztem a 10 évadot


csillagkaput sose szerettem :(
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Aug 6 2014 09:28am
Quote (dotosport @ Aug 6 2014 04:09pm)
csillagkaput sose szerettem :(


Pedig!
Szerintem időt kell adni neki, hogy megszeresd a karaktereket, és utána fasza
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Aug 6 2014 09:28am
nemtom volt-e mar, de bunyo karacsonyig
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Aug 6 2014 12:19pm
Quote (bazdmegmarnemtudom @ 6 Aug 2014 17:28)
nemtom volt-e mar, de bunyo karacsonyig


halariouse
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Aug 6 2014 12:25pm
Quote (Floodban @ 6 Aug 2014 20:19)
halariouse


indokolatlanul röhögök
Member
Posts: 1,102
Joined: Apr 25 2006
Gold: 2,039.31
Aug 7 2014 12:52am
Firefly
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Aug 7 2014 12:55am
Quote (Alternalo @ 7 Aug 2014 07:52)
Firefly


A Firefly egy amerikai sci-fi sorozat, amely a műfajban megszokottnál kevesebb fantasztikus, futurisztikus elemet tartalmaz, inkább hétköznapi emberi és társadalmi problémákkal teli világot mutat be, egy másik műfaj, a western témáit is felhasználva. A történet szerint ugyanis a 25-26. századra a Föld készletei már rég kimerültek, az emberiség a Naprendszeren kívüli világokban telepedett le. Az űr meghódításában Kína és az USA játszott vezető szerepet, amely két szuperhatalom alkotja a Szövetséget és az Egyesítési Háborúban közös kormányzat alatt egyesítette a belső bolygókat. A külső bolygókon, sok helyen a Vadnyugatra emlékeztető, jóval rosszabb körülmények között élnek az emberek. A sorozat bár csak egy évadot élt meg, hatalmas rajongótábora van.

ez erdekesnek tunik es csak 1 evad az egesz, lehet ramegyek
Go Back To Magyar Topic List
Prev12345612Next
Add Reply New Topic New Poll