d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Senee Progress > Na Elkezdtem Gyurni
Prev12345612Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Aug 1 2014 08:23am
Quote (zsansaccount @ 1 Aug 2014 15:16)
hát, ha változtatni akarsz a kinézeteden és meg is tartani, az mindig életmódváltással jár együtt. anélkül nem megy sztem. otthonról dobálj ki minden sütit, csokit, etc. mert ha nincs, egy idő után nem is fogod kívánni. a boltban vegyél erőt magadon és ne vegyél ilyeneket. ne pizzát rendelj, hanem változatos kajákat. ha édesség hiányod van, egyél gyümölcsöt. kóla se legyen otthon, igyál vizet. egy hónap alatt így simán menni fog a progress.

ja meg ha fogyni akarsz, lehet h nem gyúrni kéne, hanem úszni, futni vagy biciklizni járni és mérni közben a pulzusodat, h a megfelelő tartományban maradjon.


csak lestat meg ne lassa ezt a postot, jon es megmagyarazza hogy az uszassal nem fogysz, mert a vizben nem tudsz elegge izzadni
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Aug 1 2014 08:35am
Quote (Fej @ 1 Aug 2014 16:23)
csak lestat meg ne lassa ezt a postot, jon es megmagyarazza hogy az uszassal nem fogysz, mert a vizben nem tudsz elegge izzadni


akkor fun fact neki, h nem izzadással távozik a felgyülemlett zsír a szervezetből, hanem a mozgással energiahiányt idézel elő, ezért a szervezet felbontja a kötéseket, ebből nyer pluszt, majd fennmaradt anyag nagy részét gáz formájában kilélegzed, illetve lenti járatokon távozik a többi része.
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Aug 1 2014 09:21am
best new topic 2014
minden héten postolj képet, ha havonta tolod, le fog ülepedni a téma
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Aug 1 2014 09:35am
Quote (zsansaccount @ Aug 1 2014 03:35pm)
akkor fun fact neki, h nem izzadással távozik a felgyülemlett zsír a szervezetből, hanem a mozgással energiahiányt idézel elő, ezért a szervezet felbontja a kötéseket, ebből nyer pluszt, majd fennmaradt anyag nagy részét gáz formájában kilélegzed, illetve lenti járatokon távozik a többi része.


Tedxen lattad te is igaz?
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Aug 1 2014 09:40am
Quote (anyd @ 1 Aug 2014 17:35)
Tedxen lattad te is igaz?


asszem igen, egy fizikus faszi magyarázta
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Aug 1 2014 09:51am
sok sikert :)
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Aug 1 2014 10:07am
geci undorító vagy
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Aug 1 2014 10:27am
Quote (Fej @ 1 Aug 2014 16:23)
csak lestat meg ne lassa ezt a postot, jon es megmagyarazza hogy az uszassal nem fogysz, mert a vizben nem tudsz elegge izzadni


amúgy ez igaz, de nem az izzadás miatt :d
Member
Posts: 5,054
Joined: Dec 27 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 1 2014 11:42am
Quote (xGurke @ Aug 1 2014 05:07pm)
geci undorító vagy


anyád döngetem
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Aug 1 2014 01:31pm
sok sikert kívánok, sikerülni fog
Go Back To Magyar Topic List
Prev12345612Next
Add Reply New Topic New Poll