d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Hogy/miert Kerultel A Jspre?
Prev12345610Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 31 2014 01:24pm
Quote (dotosport @ 31 Jul 2014 21:22)
a sors hozott ide, hogy találkozzak tomival, és pártot alapítsunk és elfoglaljuk a világot

egyébként meg siera mondta, hogy regeljek mer jo tradelni, csak évekig nem regeltem, aztán kétezerkilencben egyszercsak rámjött és regeltem


newfag
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Jul 31 2014 01:24pm
hun1en asszem, de akkor csak kreáltam accot és le se szartam, aztán később haver mondta hogy ez gecijó nem kell várni ingame fél órát hogy N pul O shako

kár hogy szegény sunyira nem tudok visszalogolni

This post was edited by MarcusD on Jul 31 2014 01:25pm
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jul 31 2014 01:25pm
Quote (Rawen @ Jul 31 2014 08:24pm)
newfag


07
hehehehe
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Jul 31 2014 01:27pm
Talán hun1-en hallottam róla. Regeltem poénból, aztán jó sokáig le se szartam.

Közel két év múlva my very first trade.
2007. február 3. 18:06:24 Received 45.00 (0.00 -> 45.00) from LaCa (148.89 -> 103.88) legit soj :)


Aztán közel három hónappal ezután esett egy Griffon, amit [x] predi_ adott el nekem 300 fg-ért.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 31 2014 01:28pm
Quote (Genthor @ 31 Jul 2014 21:27)
Talán hun1-en hallottam róla. Regeltem poénból, aztán jó sokáig le se szartam.

Közel két év múlva my very first trade.
2007. február 3. 18:06:24 Received 45.00 (0.00 -> 45.00) from LaCa (148.89 -> 103.88) legit soj :)
http://i.imgur.com/OykgKgL.png

Aztán közel három hónappal ezután esett egy Griffon, amit [x] predi_ adott el nekem 300 fg-ért.


nekem is griffon volt a legelső tradem lel
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Jul 31 2014 01:28pm
nekem full ik set 7 fgert, jelly mirin?
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jul 31 2014 01:29pm
http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=38353352&f=129
ez se ma volt
http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=38353352&f=129&o=60

mi volt ez a kem ügye cucc? nem emlékszem

This post was edited by Vismajor on Jul 31 2014 01:32pm
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Jul 31 2014 01:29pm
Quote (dihep @ Jul 31 2014 08:19pm)
és ki adta az első warnod?
http://forums.d2jsp.org/user.php?i=111639#

nekem ő, meg is kapta a magáét érte


szerintem paparick vagy pikacsu volt, de ezt mar sajnos nem tudom megnezni, pedig az elozo akknak meg eleg jo warnlogja volt, akkor meg nem mukodott a buzsidos warnshield
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jul 31 2014 01:32pm
Quote (Rawen @ 31 Jul 2014 21:19)
de te is
azóta meg csak itt vagyunk, a sub nagy része már csak a társaság miatt jár fel


nem is nagyon van olyan játék amivel lehetne tradelni
sc2, wow, d3, hs...
max a poe
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Jul 31 2014 01:32pm
Quote (Vismajor @ 31 Jul 2014 21:29)


Neked aztán van bőr a képeden... ^^
Go Back To Magyar Topic List
Prev12345610Next
Add Reply New Topic New Poll