d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Marci Progress Topikocska
Prev1234568Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Jul 31 2014 07:36am
Quote (MarcusD @ 31 Jul 2014 15:33)
annyit nem játszok hogy havi 4k megérje


kerdezd csak dihepet meg bajclit, a valuekiralyokat, mennyire eri meg nekik a subscription
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 31 2014 07:36am
Quote (Floodban @ 31 Jul 2014 15:35)
a wow a vilag legjobb jateka, es addig fogom tolni amig le nem zarjak, aki nem ert egyet az nem tudja mit hagy ki )))


játszottam vele wotlkig nagyon sokat, nn
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Jul 31 2014 07:37am
Quote (Rawen @ 31 Jul 2014 15:36)
játszottam vele wotlkig nagyon sokat, nn


nyilvan nem top guildben voltal
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jul 31 2014 07:37am
Quote (Floodban @ 31 Jul 2014 15:36)
de en diabloval meg lich kinggel akarok jatszani, nem random dota hosokkel (


lich van dotaban is, doom meg maga a satan, szoval megteszi diablonak, np
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 31 2014 07:37am
Quote (Floodban @ 31 Jul 2014 15:37)
nyilvan nem top guildben voltal


nem a guilddel volt bajom hanem magával az iránnyal ami felé ment a game
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Jul 31 2014 07:38am
Quote (Rawen @ 31 Jul 2014 15:37)
nem a guilddel volt bajom hanem magával az iránnyal ami felé ment a game


ja oke, ez most a "HURR GAME IS SO EASY NOWADAYS" resz?
mert akkor top lel, hc raiding csak nehezebb lett
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 31 2014 07:39am
Quote (Floodban @ 31 Jul 2014 15:38)
ja oke, ez most a "HURR GAME IS SO EASY NOWADAYS" resz?
mert akkor top lel, hc raiding csak nehezebb lett


nem tudom mi van most, tbchez képest iszonyat könnyű volt wotlk, ráadásul én amúgy is főleg pvpztem az meg burstwar lett akkoriban, 15-20 perces meccsekből 5 percesek lettek
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jul 31 2014 07:41am
Quote (Rawen @ Jul 31 2014 01:39pm)
nem tudom mi van most, tbchez képest iszonyat könnyű volt wotlk, ráadásul én amúgy is főleg pvpztem az meg burstwar lett akkoriban, 15-20 perces meccsekből 5 percesek lettek


cata nehezebb mint wotlk
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Jul 31 2014 07:42am
Quote (Rawen @ 31 Jul 2014 15:39)
nem tudom mi van most, tbchez képest iszonyat könnyű volt wotlk, ráadásul én amúgy is főleg pvpztem az meg burstwar lett akkoriban, 15-20 perces meccsekből 5 percesek lettek


mondjuk wotlk elejen meg nemis volt heroic raiding, csak ilyen mesterseges nehezitesek a hardmodeokkal ulduarban meg az ilyen 3d sartharion killekkel

ICCtol kezdve volt heroic raiding, az azota is olyan, hogy nemtom, ki mondja ra ep esszel, hogy "konnyu"
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Jul 31 2014 07:43am
Quote (Rawen @ 31 Jul 2014 15:39)
nem tudom mi van most, tbchez képest iszonyat könnyű volt wotlk, ráadásul én amúgy is főleg pvpztem az meg burstwar lett akkoriban, 15-20 perces meccsekből 5 percesek lettek


szoval nem tudod mi van most, de jon a hurr durr hogy biztos fos az egesz mert lichkingben burstos volt a pvp ?_?
mellesleg en pont lefosom pvpt, hc raiding az kibaszott jo volt minden expansionban, es semmi jelet nem latom hogy szarabb lenne, sot, wodban vegre egyfele raid size lesz csak hcnak, nem lesz tobb 25vs10 argument
de azt se ertem aki csak pvpzik wowban, vannak jobb jatekok ahhoz sztem
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234568Next
Add Reply New Topic New Poll