d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Balika Progress Topicja
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Oct 28 2014 07:54am
na hogy haladsz?
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Oct 28 2014 08:00am
köszönöm hogy felélesztetted a topicot
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Nov 1 2014 07:54pm
Quote (Flutter @ 28 Oct 2014 15:54)
na hogy haladsz?


Oda merek menni a masterekhez es megkerdezni van e valami napi kuldetesuk szamomra. Elinte nehezen ment, feltem, hogy Tora elutasit. Elreonnak konnyen megnyiltam, csak o meg olyan magabaforduloa, mindig masfele nezett meg olvasott, vagy a temahoz nem kapcsolodo tortwnetekrol beazelt. Catrina meg olyan huvosen fogadott, voricinak meg nem mertem semmit mondani mert feltem, hogy csak a szemembe jopofizik a vegen meg hatba szur.
Vagan meg olyan, mint mesh. Nem mondhatod el nwki a velemenyed, mert tamadasnak veszi es akkor beledkot meg neked megy.

This post was edited by Baleee on Nov 1 2014 08:03pm
Member
Posts: 445
Joined: Oct 14 2014
Gold: 0.00
Nov 1 2014 10:37pm
Quote (Baleee @ Jul 31 2014 09:23am)
Ugy dontottem, elkezdek egy uj karit a Forsaken Masters uj expansionnal. Nem tudom mit varhatok vele, de a vegso celom 1 het utan az, hogy oda tudjak menni barmelyik mesterhez, hogy megismerjem a lorejat. Remelem sikerul, eleinte csak rajuk koszonok majd, vagy megkerdezem az idot, mielott odamegyek, elszamolok 3-ig, mert ugy hatha konnyebb lesz.

Minden nap ledge farm elott fogok progresselni es addig nem kezdhetem el, ameddig nem csinaltam meg a napi kituzott celt. :)

Remelem sikerul.

O lesz az elso, nagyon izgulok:
http://webcdn.pathofexile.com/public/chris/PoEFM/haku.jpg


Titkon azert remenykedtem, hogy a politikai palyafutasodrol fog szolni a topik
Ez a szr sajnos senkit nem erdekel

This post was edited by xUb0rka on Nov 1 2014 10:37pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll