Ugy dontottem, elkezdek egy uj karit a Forsaken Masters uj expansionnal. Nem tudom mit varhatok vele, de a vegso celom 1 het utan az, hogy oda tudjak menni barmelyik mesterhez, hogy megismerjem a lorejat. Remelem sikerul, eleinte csak rajuk koszonok majd, vagy megkerdezem az idot, mielott odamegyek, elszamolok 3-ig, mert ugy hatha konnyebb lesz.
Minden nap ledge farm elott fogok progresselni es addig nem kezdhetem el, ameddig nem csinaltam meg a napi kituzott celt.

Remelem sikerul.
O lesz az elso, nagyon izgulok:
http://webcdn.pathofexile.com/public/chris/PoEFM/haku.jpg