d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Lári-fári Progress Topicja
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Aug 1 2014 11:08am
Talaltam egy jo nőt szemeztem vele, leállt basztatni a táskájá elottem, mondom gogo odamegyek szia erre sziaaa ohhh megyek tovabb Bocsi szia. Sad.gif
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Aug 1 2014 11:10am
Eleg lazán odamentem, pedig ez jonak tunt... Fel órája jarok lefol azt semmi. Tudom a pua iskola azt mondja h szoval kell tartani :( de olyan arcot vágott h mégegy fasz szal nem eroltettem


Meg kb 4hez oda kene menni

Tul hamar megfutamodtam shit

This post was edited by fahrii on Aug 1 2014 11:14am
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Aug 1 2014 11:20am
+1 sry baratom van pedig arinak tűnsz
Mi a fasz történik

Megyek haza
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Aug 1 2014 11:23am
Quote (fahrii @ 1 Aug 2014 19:20)
+1 sry baratom van pedig arinak tűnsz
Mi a fasz történik 

Megyek haza


érzik a beta szagot
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Aug 1 2014 11:24am
Quote (fahrii @ 1 Aug 2014 19:20)
+1 sry baratom van pedig arinak tűnsz
Mi a fasz történik 

Megyek haza


ne setalj el ilyen konnyen ilyenkor, mint pl mess az egyik nap irta hogy ilyen esetbe utkozott, toljad a bullshitet ami eszedbe jut
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 1 2014 11:25am
ha mégegyszer lekoptatnak ragadd meg a könyökénél és húzd vissza majd kiáltsd rá, hogy márpedig most meghallgatsz :XD aztán halkabban megbánós hangon h ne haragudj nem akartalak megijeszteni de már a faszom kivan veletek
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Aug 1 2014 11:28am
Quote (fahrii @ 1 Aug 2014 19:20)
+1 sry baratom van pedig arinak tűnsz
Mi a fasz történik 

Megyek haza


Az a fontos, hogy kimutasd: Nem érdekled őket. Ettől megvadulnak a csajok. Pl ha el se mész hazulról és egész éjszaka számítógépezel annak nem tudnak ellenállni a lányok, tapasztalatból mondom. ;)
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Aug 1 2014 11:30am
Meg egyet kene de nincs kedvem nézelődni se ezek utan xDD

Volt egy ari team, de nem ereztem hozzájuk eleg powert :(

Ilyen lowabb csajokhoz nincs kedvem, ezek akikhez megyek gondolom full általános h rajuk tapad egy faszkalap.

This post was edited by fahrii on Aug 1 2014 11:33am
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Aug 1 2014 11:35am
A másik nagyon fontos, hogy mindig urald a beszélgetést!

Elmesélem egyik epik pickupomat

Hazafele utaztam Vácról a vonattal, nem messze a négyes ülésen ült egymaga a egy decent 7/10 qt csaj. Odaültem vele szembe, olvasott valami könyvet. Ahogy felnézett zavartan elmosolyodott és megszólított "Szia, segítehetek valamit?" Na itt a sok béta elköveti, hogy rögtön válaszol és hebegni habogni kezd de én kivártam. "Jól vagy? Vagy most hülyéskedsz?" Ekkor éreztem, hogy nem húzhatom tovább szóval megszólaltam. "Ezt a kocsit egy MÁV M41 típusú dízelmozdony húzza. A szolgálati tömege 6600 kiló, amit a 1 324 kW-os motor akár 90 km/h-ra is feltud gyorsítani. Az emberi csont törési tulajdonsági a nyírfáéhoz hasonlítanak, ennél a sebességnél egy ember csontjait a mozdony eleje könnyen pozdorjává zúzza. A túlélés esélye kevesebb mint 2%"
Nem kell mondanom gondolom, hogy rá 5 percre a wcben mit csináltunk.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Aug 1 2014 11:36am
Quote (ElCapitano @ 1 Aug 2014 19:35)
A másik nagyon fontos, hogy mindig urald a beszélgetést!

Elmesélem egyik epik pickupomat

Hazafele utaztam Vácról a vonattal, nem messze a négyes ülésen ült egymaga a egy decent 7/10 qt csaj. Odaültem vele szembe, olvasott valami könyvet. Ahogy felnézett zavartan elmosolyodott és megszólított "Szia, segítehetek valamit?" Na itt a sok béta elköveti, hogy rögtön válaszol és hebegni habogni kezd de én kivártam. "Jól vagy? Vagy most hülyéskedsz?" Ekkor éreztem, hogy nem húzhatom tovább szóval megszólaltam. "Ezt a kocsit egy MÁV M41 típusú dízelmozdony húzza. A szolgálati tömege 6600 kiló, amit a  1 324 kW-os motor akár 90 km/h-ra is feltud gyorsítani. Az emberi csont törési tulajdonsági a nyírfáéhoz hasonlítanak, ennél a sebességnél egy ember csontjait a mozdony eleje könnyen pozdorjává zúzza. A túlélés esélye kevesebb mint 2%"
Nem kell mondanom gondolom, hogy rá 5 percre a wcben mit csináltunk.


:DDD
Go Back To Magyar Topic List
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll