Quote (ElCapitano @ 1 Aug 2014 19:35)
A másik nagyon fontos, hogy mindig urald a beszélgetést!
Elmesélem egyik epik pickupomat
Hazafele utaztam Vácról a vonattal, nem messze a négyes ülésen ült egymaga a egy decent 7/10 qt csaj. Odaültem vele szembe, olvasott valami könyvet. Ahogy felnézett zavartan elmosolyodott és megszólított "Szia, segítehetek valamit?" Na itt a sok béta elköveti, hogy rögtön válaszol és hebegni habogni kezd de én kivártam. "Jól vagy? Vagy most hülyéskedsz?" Ekkor éreztem, hogy nem húzhatom tovább szóval megszólaltam. "Ezt a kocsit egy MÁV M41 típusú dízelmozdony húzza. A szolgálati tömege 6600 kiló, amit a 1 324 kW-os motor akár 90 km/h-ra is feltud gyorsítani. Az emberi csont törési tulajdonsági a nyírfáéhoz hasonlítanak, ennél a sebességnél egy ember csontjait a mozdony eleje könnyen pozdorjává zúzza. A túlélés esélye kevesebb mint 2%"
Nem kell mondanom gondolom, hogy rá 5 percre a wcben mit csináltunk.
:DDD